Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít
20 years

To to letí... krmíme mazlíčky již 20 let!

Jsme Calibra - česká značka krmiv pro psy a kočky. Pro mazlíčky rádi vymýšlíme to nejlepší. Jsme nejen veterináři, ale především jsme sami chovatelé, a naši domácí miláčkové jsou pro nás každodenní inspirací.

Foto_20Y_BOX_DOG

Jak to tenkrát začalo?

Myšlenka vlastní značky krmiv se zrodila v roce 2001. Měli jsme jasnou vizi – maximálně se soustředit na kvalitu a podporovat zdravý a dlouhý život mazlíčků ve společnosti jejich chovatelů. A tak v roce 2004 bylo prezentováno prvních 7 receptur superprémiového suchého krmiva pro psy.

Foto_20Y_BOX_FOOD_old

Vývoj loga Calibra

Foto_20Y_BOX_692x955_PES+LOGA

Jak šel čas...

Calibra prošla během let značným vývojem. Portfolio zaměřené na veterinární diety, superprémiová a prémiová krmiva jsme postupně rozšiřovali, vylepšovali jsme složení receptur i design produktů.
Vyladěné receptury Calibra vždy stály na skvělé a dlouhodobé práci týmu předních nutričních specialistů, veterinárních lékařů a dalších odborníků z praxe.

Foto_20Y_BOX_orange_timeline

Vývoj superprémiové Calibra Life

Foto_20Y_BOX_692x955_PYTLE

Jaká je dnešní Calibra?

Široké portfolio má opravdu co nabídnout a díky vysoké kvalitě je radost vybírat. V Calibře sledujeme poznatky o výživě zvířat v celosvětovém měřítku. Vše nové, funkční a prověřené tak průběžně využíváme k inovacím produktů. My z týmu Calibra jsme zároveň hrdí na to, že v současné době naše produkty vyvážíme skoro na všechny kontinenty světa.

Foto_20Y_BOX_DOG_03

Foto_20Y_BOX_692x955_3LOGA

Protože je milujeme

V Calibře trávíme s mazlíčky čas v práci i mimo ni. Proto pro nás je a bude jejich zdraví s kvalitním krmivem na prvním místě.
Výročí značky Calibra tudíž oslavíme další prací. Stále chystáme novinky, nechte se překvapit!

Foto_20Y_BOX_CAT