Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Adriana a její smečka

19. července, 2023

Podporujeme - musheři

Adriana Švecová se po čase opět hlásí! S Adri jsme začali spolupracovat již před řadou let, když teprve pronikala do světa mushingu a caniscrossu. A to velmi úspěšně! Adriana se těmto aktivitám věnuje i nadále a psi ji doprovázejí i při vykonávání jejího povolání vojáka-psovoda. A abyste věděli, kdo je kdo, představí vám všechny své čtyřnohé parťáky :)

IMG-20230607-WA0000

Ahojky čtenáři, v současné době jsem vlastníkem 5 pejsků.
Dovolte mi je představit ..... má smečka se skládá z dvou dospělých a jednoho štěňátka evropského saňového psa. Nejstarší je fenečka jménem Bezinka, které bude letos 6 let. Můj největší dříč a Osudový pes 😊 Už ve 13. měsících se mnou získala titul Mistr světa v canicrossu a mnoho dalších úspěchů. Je tvrdá, paličatá ale pes, který dělá vše svým obrovským srdcem.

Druhý dospělák, je pes jménem Balboa. Tříletý ,obrovský a něžný Ňouma 😊 který sice nepobral tolik rozumu, ale zato má sílu, která se vyrovná poníkovi 😀 Balbísek je dokonalý Parťák pro naší Bezinku do kategorie koloběžka se dvěma psy, která je mou nejoblíbenější. Líbí se mi sladit dva odlišné psy v tréninku a připravit je na závod.

Poslední a nejmladší členka naší smečky je Hope - 7měsíční fenečka, která je posilou našeho týmu 😊 nebude to žádná žirafa, ale zřejmě nerychlejší členka 🙂

Bezinka - ESP  Balboa - ESP  Hope - štěně ESP

Konečně se dostáváme k mým pracovním Parťákům. Pracuji jako voják a moje zaměření je psovod, proto mě doprovází dva maliňáci. Starší pes Fík, je pes na hlídkovou službu, neboli moje druhé oči,uši. Můj osobní Strážce a pes, který mi pomáhá plnit mé úkoly pro Armádu ČR.

Druhý pejsek se jmenuje Ares a je vycvičen na vyhledávání výbušnin. Je to teprve dvouletý puberťák, který má obrovské nasazení pro práci pro psovoda. Jsem zvědavá, kam nás to až dovede, protože tento pejsek je dost multifunkční. Líbí se mu práce v canicrossu , vyhledávání vzorků, krásně kouše na ringo, je to perfektní pes pro ozbrojenou složku. Určitě se ve služební kynologii neztratí a ještě o něm uslyšíte.

Naše cíle na tento rok?

Jednoznačně skloubit mou práci s více regenerace a spánku 😀 tento rok nás čeká více závodů ve služební kynologii, kde si s Fíkem poměříme síly se všemi složkami bezpečnostních sborů :) a cílem Evropáků v mushingu je kvalifikovat se s nimi na Mistrovství světa a poté tam vydat nejlepší výkon 😎 ale to nás čeká až na konci sezóny v říjnu, do té doby se uvidíme na závodech po celé ČR. Těšíte se na tu jízdu s námi?
Vezmeme Vás všude sebou.

Mějte se krásně a makejte.
Adri a Smečka 💗

Ares  Ares - BOM - mladší pes na výbušniny  Ferda - starší služební pes

Zpět na Musheři