Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Agility - Letní Robinsonáda 2023

30. května, 2023

závody a zkoušky

Psí škola „Na Ostrově“ v Brně na svém cvičišti pravidelně pořádá zkoušky a závody z různých psích sportů. Poslední květnový víkend byly na pořadu oblíbené agility závody s názvem Letní Robinsonáda a Calibra při tom nemohla chybět! Přečtěte si krátkou reportáž:

20230527_161706

"Letní Robinsonáda - to jsou tradiční závody agility pořádané už od roku 2012 ve formátu tří běhů pro všechny výškové i výkonnostní kategorie, ze kterých vždy postupuje určitý počet týmů do finále o finanční odměnu.
Je to velmi oblíbený závod, který je zpravidla plně obsazený. Počet startujících týmů je díky finálovému běhu omezený na 80.

I když jde hlavně o finále, snažíme se, aby vítězové všech tří kvalifikačních běhů měli také kvalitní ceny a to se také letos díky podpoře od Calibry podařilo. K tomu i bonus v podobě dárku při prezenci - vzorky krmiv + pytlík pamlsků, což vždy všichni závodníci přivítají.

Pro závodníky je zajištěno občerstvení a v tomto termínu bývá i tradičně pěkné počasí, což bylo i letos. V průběhu závodu se mohou přijít zdarma přijít podívat i diváci.
Myslím, že se závody velmi vydařili a doufám, že všichni závodníci odjížděli spokojení, " shrnula spoluorganizátorka závodů.

20230527_161004  20230527_161159

Jménem značky Calibra gratulujeme výhercům a věříme, že si všichni účastníci závodů tuto akci naplno užili!

Zpět na Novinky