Agility závody připravila parta nadšenců z klubu Agility Mladá Boleslav z.s. a běhalo se v jezdecké hale v Osenicích. První den patřil závodníkům, kteří startovali v kategoriích A1 až A3.
Druhý den patřil jumpingům a týmům, kteří přišli otestovat své schopnosti v "přípravné" kategorii A0. Pro všechny psy na startu platilo, že museli mít minimálně 18 měsíců.

Přečtěte si pár slov od organizátorky závodů Hanky Krišpínové:
"Vzhledem k tomu, že se závody nenaplnily, tak jsme měli menší počet účastníků. Ale ani to nás nezastavilo, abychom závody rušily a tak jsem uspořádala závody v menším počtu.

Každý závodící tým dostal u prezence vzorek granulí Calibra a závody mohly začít. V sobotu se konaly dvojzkoušky agility a v neděli potom otevřené běhy jumpingy pro zkušené závodníky a v odpoledních hodinách jumpingy pro začátečníky. Celý víkend jsme měli krásné počasí a vše klapalo dle časového harmonogramu.

Závodníci přijížděli na etapy dle výkonnostních kategorií. Po jejich kategorii jsme pak vyhlásili a nafotili vítěze. V otevřených bězích a v jumpingu pro začátečníky jsme úspěšné závodníky odměnili 2kg pytlem granulí + dalšími cenami jako jsou třeba pamlsky. U menších běhů jako jsou zkoušky vyhrál každý závodník vzorek granulí a letáček Calibra."

275719507_4406954506071444_5114023832383468342_n  

Jménem značky Calibra gratulujeme vítězům i všem zúčastněným, kteří jistě nabrali cenné zkušenosti.

Zpět na Novinky