Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Agility závody Ztřeštěnky

12. srpna, 2021

závody a zkoušky

V sobotu 10. 7. se pod taktovkou Klubu agility Třešť, z.s. konal již 5. ročník závodů s názvem Ztřeštěnky. Závod byl otevřen pro všech 5 velikostních kategorií a role rozhodčí se chopila Jaroslava Podmolová.
Přečtěte si krátkou reportáž od spoluorganizátorky Edity Sedláčkové a pokochejte se fotkami pejsků, kteří byli ve svém živlu.

DSC00250

"I naše druhé oficiální závody agility proběhly jako zkoušky. Byla to super jízda od jedniček (začínající psíci)  až po trojky.

Počasí nás pěkně ohřívalo, ale nám to nesebralo dobrou náladu a chuť závodit. Vždy, když přijeli závodníci na další výkonnostní kategorii, přivezli nový úsměv a další čtyřnohé kamarády. Vše uteklo jako voda, najednou byly ceny rozdány a poslední závodníci nám zamávali a rozjeli se domů.

Moc děkujeme hlavnímu partneru krmivu Calibra  za podporu, kterou nám poskytuje. Samozřejmě  že si každý jede užít hlavně prima den se svým psím kamarádem a potkat na závodech známé a probrat novinky, ale co si budeme povídat, když se ještě povede běh, tak třešnička na dortu je bonus navíc."

a1  c2

Děkujeme Edite Sedláčkové za reportáž a gratulujeme nejen výhercům, ale i všem zúčastněným. Nejdůležitější totiž je, že to pejsky baví - a to přesvědčivě dokládají fotky v galerii.

Galerie

Zpět na Novinky