Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Akce Super Dog Cup XI

16. září, 2020

závody a zkoušky

V sobotu 5. 9. 2020 se v Lužicích konal již jedenáctý ročník Super Dog Cup. Zúčastnilo se ho 42 soutěžících, přičemž gro tvořili ex-útulkáčci. Součástí programu bylo nejen množství soutěžních disciplín, ale i zajímavé přednášky o canisterapii či výživě psů. A značka Calibra nemohla chybět! Přečtěte si krátkou reportáž od spoluorganizátorky Jiřiny Říhové.

Foto_6

Také v letošním roce prověřili majitelé se svými psy svou souhru a schopnosti při plnění netradičních úkolů a soutěžních disciplín. Tato soutěž v Lužici patřila především útulkáčkům, ale zúčastnit se mohl každý pes.

Hledání ukrytého pokladu, psí maškarní, běh se psem na čas, soutěž krásy nebo dráha agility je jen část z mnoha soutěží. Jaké to je přeběhnout psím tunelem si vyzkoušeli i majitelé psů na překážkové dráze.

Kromě soutěží si účastníci odnesli také cenné informace z přednášky o canisterapii, dog fitness nebo správné výživě psů. Po celý den bylo možné si pod dozorem také vše vyzkoušet - především z canisterapie měly radost především děti, u kterých sklidila největší ohlas a možnost pomazlení využil nejeden malý účastník. Inteligenci svých psů zase účastníci zjistili pomocí několika psích hlavolamů, které byly po celý den k dispozici.

Úctyhodné výkony, krásné počasí, zábava a skvělá nálada se nesla celým dnem. Každý malý kynolog byl za svůj výkon oceněn dárečky a s prázdnou neodešel skutečně nikdo. Pro vítěze byly připraveny krásné kokardy a hodnotné ceny od partnerů akce, především od firmy Calibra, které velmi děkujeme za fantastické ceny.
   

Jménem značky Calibra gratulujeme všem výhercům i poraženým a těšíme se na další společné akce, které jsou oslavou krásného vztahu mezi majitelem a psem.

 

Galerie

Zpět na Novinky