Také v letošním roce prověřili majitelé se svými psy svou souhru a schopnosti při plnění netradičních úkolů a soutěžních disciplín. Tato soutěž v Lužici patřila především útulkáčkům, ale zúčastnit se mohl každý pes.

Hledání ukrytého pokladu, psí maškarní, běh se psem na čas, soutěž krásy nebo dráha agility je jen část z mnoha soutěží. Jaké to je přeběhnout psím tunelem si vyzkoušeli i majitelé psů na překážkové dráze.

Kromě soutěží si účastníci odnesli také cenné informace z přednášky o canisterapii, dog fitness nebo správné výživě psů. Po celý den bylo možné si pod dozorem také vše vyzkoušet - především z canisterapie měly radost především děti, u kterých sklidila největší ohlas a možnost pomazlení využil nejeden malý účastník. Inteligenci svých psů zase účastníci zjistili pomocí několika psích hlavolamů, které byly po celý den k dispozici.

Úctyhodné výkony, krásné počasí, zábava a skvělá nálada se nesla celým dnem. Každý malý kynolog byl za svůj výkon oceněn dárečky a s prázdnou neodešel skutečně nikdo. Pro vítěze byly připraveny krásné kokardy a hodnotné ceny od partnerů akce, především od firmy Calibra, které velmi děkujeme za fantastické ceny.
   

Jménem značky Calibra gratulujeme všem výhercům i poraženým a těšíme se na další společné akce, které jsou oslavou krásného vztahu mezi majitelem a psem.

 

Galerie

Zpět na Novinky