Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Německý ovčák

plemena psů

Německý ovčák je jedním z nejoblíbenějších plemen psů po celém světě. Jeho věrnost, inteligence a odvaha ho činí skvělým společníkem a pracovním psem.

Jezevčík – plemeno s výrazným vzhledem

plemena psů

Jezevčík je nádherný pes, který se vyznačuje svým odvážným temperamentem a výrazným vzhledem. Toto plemeno je oblíbené po celém světě a díky svým jedinečným vlastnostem si nachází místo v mnoha rodinách.

Knírač – věrný a veselý společník

plemena psů

Knírač je velmi populární plemeno hlavně v Německu, kde byl vyšlechtěn. U nás jej nepotkáte tak často, což je možná škoda. Jedná se o velmi charakterního psa s obrovskou loajalitou ke své rodině. Knírač byl milovaným psem i Václava Havla.

Jack Russell teriér

plemena psů

Jack Russel je populární plemeno psa, které svou energií zaujalo i filmaře. Ti z vás, kteří viděli film Maska, si určitě vybaví nejen legendárního Jima Carreyho, ale i psího hrdinu Mailu. Kromě filmu však toto plemeno potkáváme často i na ulicích. Pojďme si o něm tedy říct více.

Labradorský retrívr

plemena psů

Labradorský retrívr je jedno z nejpopulárnějších plemen psů na světě. Jsou známí svojí inteligencí, přátelským charakterem a schopnostmi výcviku. Přečtěte si více o tomto oblíbeném plemeni.