Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Dalmatin

plemena psů

Pes s jedinečným vzhledem, který zaujal i filmový průmysl. Kdo by neznal film 101 dalmatinů? Toto plemeno však nabízí víc než jen krásný kožich, po kterém toužila Cruella.

Rotvajler

plemena psů

Pes s úžasnou kombinací síly a oddanosti, je známý svou impozantní postavou a neochvějnou věrností svým majitelům.

Border kolie

plemena psů

Border kolie, jedno z nejvíce inteligentních a pracovitých plemen psů. Zaujme chovatele svým vzhledem i energií.

Anglický kokršpaněl

Anglický kokršpaněl, elegantní a milý, patří mezi jedny z nejoblíbenějších rodinných psů. Jeho kouzlo spočívá nejen v nádherném vzhledu, ale také v přátelské a přizpůsobivé povaze.

Čivava

plemena psů

Čivava, známá svou malou postavou a velkým sebevědomím, je nejmenším a zároveň jedním z nejoblíbenějších psích plemen.

Německý boxer

plemena psů

Německý boxer je plemeno psa, které okouzluje svým charakterem, inteligencí a silnou stavbou těla. Tito majestátní psi mají dlouhou historii jako spolehliví společníci a pracovníci.

Francouzský buldoček

plemena psů

Francouzský buldoček, ikona mezi společenskými psy, zaujal srdce mnoha milovníků psů svou přátelskou osobností a roztomilým vzhledem.

Pudl

plemena psů

Pudl je jedním z vzhledově nejosobitějších a velikostně nejrozmanitějších plemen psů. Je známý svou inteligencí, elegantním vzhledem a přátelskou povahou. Přestože se často spojuje s luxusem, pudl je především oddaným společníkem, který si získá srdce svých majitelů svým jedinečným charakterem.

Bígl

plemena psů

Bígl je temperamentní a přátelské plemeno psa, které se vyznačuje vynikajícím čichem a loveckými instinkty. Tito psi jsou známí pro svou lásku ke stopování.

Jorkšírský teriér

plemena psů

Jorskšírský teriér je plemeno psa plné energie a odvahy. I přes svou malou postavu se vyznačuje statečností a vřelým temperamentem. Je to inteligentní a oddaný společník, který se rychle připoutá ke své rodině.

Australský ovčák

plemena psů

Australský ovčák, známý také jako „australák,“ je plemeno psa, které se vyznačuje nejen svou výjimečnou inteligencí, ale i jedinečným vzhledem a věrností, kterou prokazuje své rodině. S výraznou pracovitostí a plný energie, tento pes není pouze pracovním společníkem, ale také skvělým kamarádem pro lidi s aktivním životním stylem.

Německý ovčák

plemena psů

Německý ovčák je jedním z nejoblíbenějších plemen psů po celém světě. Jeho věrnost, inteligence a odvaha ho činí skvělým společníkem a pracovním psem.