Premium Line

  • Plemeno: malý, střední, velký
  • Věk: Dospělý, Starší
  • Preferovaný protein: Drůbež

Koupit na Heurece Kde koupit

Recepturu Calibra Dog Premium Turkey, Chicken and Pasta tvoří kousky krůtího a kuřecího masa s těstovinami v želé. Konzervy Premium v sobě spojují zajímavou kombinaci více druhů masa, těstovin, obilovin a zeleniny v želé a vyhovují tak rozmanitým chutím dospělých psů všech velikostí. Velikost balení: 1240 g

Zobrazit více

Popis

Recepturu Calibra Dog Premium Turkey, Chicken and Pasta tvoří kousky krůtího a kuřecího masa s těstovinami v želé. Konzervy Premium v sobě spojují zajímavou kombinaci více druhů masa, těstovin, obilovin a zeleniny v želé a vyhovují tak rozmanitým chutím dospělých psů všech velikostí.

Velikost balení: 1240 g

Složení

Složení: maso a výrobky živočišného původu (5% krůtí, 5% kuřecí), obiloviny, pekařské výrobky (5 % těstoviny), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,2% inulin), cukry. 

Analytické složky: hrubý protein 8 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2,5 %, vlhkost 80 %

Nutriční aditiva v 1 kg: vitamin A 2500 m.j., vitamin D3 250 m.j., vitamin E 25 mg, biotin 50 µg, síran měďnatý pentahydrát (Cu) 1,4 mg, síran zinečnatý monohydrát (Zn) 10 mg, oxid manganatý (Mn) 2 mg

Doporučené dávkování

Váha psa (kg)

Denní dávka (g)

5

410

10

680

15

910

20

1130

30

1520

40

1875

50

2210

Krmný návod

Krmný návod - doporučené dávkování: Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu v množství dle tabulky o doporučeném denním dávkování. Denní dávka se bude měnit podle věku, výkonu, kondice a ročních období. Při podávání je nutné zajistit přístup psa k nezávadné čerstvé pitné vodě. Po otevření skladujte v ledničce (4° C) a spotřebujte do 48 hodin. 

Premium Line

Calibra Premium Line granule

Calibra Dog Premium Line je ucelená řada velmi kvalitních granulovaných krmiv, jež obsahují vyvážený poměr živin, vitamínů, chelátových minerálů a stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny potřeby organismu zdravého psa a podporovaly správnou funkci imunitního systému. Všechny receptury obsahují až 80 % bílkovin živočišného původu, jsou monoproteinové ve variantách kuře / jehně a s přídavkem zdraví prospěšných aditiv, jako např. kořen čekanky, vyšší obsah lososového oleje, ovoce, zeleninu a kvalitní obiloviny.

Calibra Dog Premium Line přináší výběr z receptur pro každou věkovou kategorii a specifické požadavky v praktických, uzavíratelných obalech a je vyrobena v ČR. Receptury jsou bez umělých konzervantů a barviv a jsou GMO free (bez geneticky modifikovaných organismů).

Calibra Premium Line konzervy a kapsičky

Součástí prémiové řady je i široký výběr konzerv pro psy a kapsiček pro kočky.