Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Calibra Dog Verve Semi-Moist Snack Fresh Chicken 150g

Polovlhké pamlsky s čerstvým kuřecím masem bez obilovin

Přidat do oblíbených

Verve Bez obilovin

  • Plemeno: malý, střední, velký
  • Věk: Štěně (junior), Dospělý, Starší
  • Preferovaný protein: Kuře

Skladem > 10 ks

70 Kč

Polovlhké pamlsky pro psy s recepturou obsahující čerstvé kuřecí maso pro vysokou chutnost. Doplňkové krmivo neobsahuje obiloviny.

Popis

K nevšedním variacím ingrediencí je přidána unikátní kombinace funkčních aditiv Triple Active Formula – dýně, sušené šípky a heřmánek – s příznivým vlivem na zdraví psa.

Triple Active Formula:

  • Dýně výrazně posiluje imunitní systém. Obsahuje hodně vlákniny na podporu trávení, vitamín B1, B2 a C. Také jsou v ní i minerály, jako jsou hořčík, draslík či železo. Detoxikuje organismus, celkově podporuje regeneraci buněk.
  • Šípky jsou zdrojem vitamínů (C, E, A, karotenoidů), flavonoidů, polyfenolů a triterpenů. Mají silné antioxidační účinky a pomáhá podporovat imunitu.
  • Heřmánek má téměř univerzální příznivý vliv na organismus – působí na trávení, metabolismus, pomáhá posilovat imunitní systém, pomáhá tlumit zánět.

Velikost balení: 150g

Složení

Složení: kuřecí protein (26 %), hrášek, čerstvé kuře (14 %), glycerol rostlinného původu, dýně (10 %), kolagen, hydrolyzovaný kuřecí protein, hydrolyzovaná kuřecí játra, sušené šípky (1 %), sušený heřmánek (0,5 %).

Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubý tuk 5 %, vlhkost 17 %, hrubý popel 5,5 %, hrubá vláknina 1,5 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,7 %, sodík 0,2 %

S konzervačními látkami schválenými EU: kyselina citronová (E 330), kyselina DL-jablečná (E 296)

Metabolizovatelná energie: 3 180 kcal/kg

Doporučené dávkování

Váha dospělého psa (kg)

Denní dávka (ks)

< 10

< 10

10

10-15

15

15-20

20

20-25

25

25-30

30 <

30 <

Krmný návod

Krmný návod: Používejte jako odměnu pro pozitivní motivaci při tréninku. Tento výrobek nenahrazuje kompletní stravu. Dbejte na to, aby měl pes vždy k dispozici čerstvou vodu. Doporučené dávkování je uvedeno v krmné tabulce.