Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Calibra Dog Verve - zážitek z čerstvého masa

6. ledna, 2021

Jako správný páníček už víte, že vašemu psímu mazlíčkovi uděláte obrovskou radost parádní porcí v misce.
Představa ideální porce není stejná pro všechny, nicméně základ je jasný. Pes potřebuje ve své stravě především kvalitní bílkoviny, tuky, vitamíny, minerály a vlákninu.

calibra-verve-dog-group-5

Čerstvé maso prostě chutná

Správné výživě našich psích mazlíčků, která je v souladu s jejich fyziologickými potřebami, se dlouhodobě věnujeme. Zdravý a spokojený život našich zvířecích parťáků je pro nás nesmírně důležitý.

Proto jsme pro ně vyvinuli řadu krmiva Calibra Verve, která zastřešuje výhradně receptury s vysokým obsahem čerstvého masa a bez obilovin, respektující jejich přirozené stravovací nároky.

calibra-dog-verve-2520x1418_cz

Čerstvé maso je pro psy vysoce kvalitním zdrojem bílkovin. Zároveň se krmivo s čerstvým masem vyznačuje atraktivní chutí a je vhodné i pro citlivé zažívání.

Složení krmiva bez obilovin má navíc výrazně pozitivní vliv na skvělou stravitelnost a snižuje přítomnost potenciálních potravinových alergenů.

grain-freeikona_verve_dog_cesrtve_maso

Receptury Calibra Verve jsou kompletním suchým krmivem a jsou sestaveny ve variantách pro nejčastější věkové a všechny váhové kategorie psů.

Zdraví prospěšné látky jako bonus

triple-active-formulaDo každé z receptur řady Calibra Verve jsme přimíchali unikátní kombinaci tří vybraných funkčních aditiv – Triple active formula, která zajistí jedinečný šmrnc a podtrhne zaměření každé jednotlivé receptury. Vybírali jsme pečlivě na míru taková aditiva, která mají mezi funkčními aditivy výjimečné postavení díky svým pozitivním účinkům na organismus.

Kromě toho jsme přidali ty nejchutnější, nejvoňavější a nejužitečnější další zdraví prospěšná aditiva jako jsou dýně, hrášek a jablka, olej z lososa, prebiotika nebo Yucca schidigera, které dodají nezbytnou vlákninu, vitamíny, antioxidanty a omega 3 kyseliny.

Chondroprotektiva jsou pak neoddělitelnou součástí všech receptur určených pro střední a velká plemena psů a také receptury pro malá plemena v seniorském věku

Nová řada bez obilovin nabízí celkem 9 unikátních produktů - objevte je ZDE

calibra-dog-verve-group

receptury-bez-CZ

Zpět na Produktové řady