Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Calibra EAZZY Cat podestýlka Fine 10kg

Calibra EAZZY přírodní, hrudkující a ekologická podestýlka pro kočky

Přidat do oblíbených

EAZZY

Skladem > 10 ks

191 Kč

Calibra Eazzy přináší bentonitovou 100% přírodní, ekologickou, jemnou podestýlku pro náročné kočky a malá zvířata žijící v domácnosti. Podestýlka skvěle hrudkuje a absorbuje pachy, navíc vyniká i velmi nízkou prašností.   

Popis

Calibra EAZZY Fine: 100% přírodní a ekologické stelivo s velikostí zrnek 1-5 mm, které splňuje vysoké požadavky na pohodlí mazlíčka i chovatele. Vyniká nejen rychlou a dobrou absorpcí vlhkosti, ale i pachů. Chovatel ocení rychlé a pevné hrudkování společně s nízkou prašností, což jsou hlavní předpoklady pro snadné a pohodlné udržování čistoty. Jemná struktura zrnek je zároveň příjemná i mazlíčkovi.

Velikost balení: 10 kg

EAZZY

Ekologické bentonitové stelivo ve třech variantách vás určitě potěší, protože skvěle hrudkuje, rychle a dobře vstřebává vlhkost a pachy, vyznačuje se minimální prašností.

Materiál podestýlky tvoří 100% přírodní bentonit, navíc je v 100% recyklovatelném obalu. Stelivo je vyráběno v České republice. Víte, že stelivo můžete vzhledem k jeho skvělým absorpčním vlastnostem využít jako účinného absorbentu pachů také v lednici, odpadkovém koši atp.? Stačí jej dát do menší misky a vložit do lednice / vysypat na dno koše.