Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Calibra EAZZY Cat podestýlka Ultra Fine & Fresh 6kg

Calibra EAZZY ultra jemná a parfémovaná podestýlka pro kočky

Přidat do oblíbených

EAZZY

Není skladem

199 Kč

Calibra Eazzy přináší luxusní, bentonitovou, 100% přírodní a nealergizující podestýlku pro velmi náročné kočky a malá zvířata žijící v domácnosti. Díky ultra jemné struktuře skvěle hrudkuje, ale nepráší. Velmi dobře pohlcuje pachy. Jemná parfemace navíc po kontaktu s tekutinou čistě provoní nejbližší okolí kočičí toalety, aniž by dráždila Vás, nebo Vašeho mazlíčka. 

Popis

Calibra EAZZY Ultra Fine & Fresh: 100% přírodní a ekologické stelivo s velikostí zrnek 1-2,5 mm je nealergizující a splňuje vysoké požadavky na pohodlí mazlíčka i chovatele. Vyniká nejen rychlou a dobrou absorpcí vlhkosti, ale i pachů. Jeho příjemná, nenásilná parfemace navíc po kontaktu s tekutinou čistě provoní nejbližší okolí kočičí toalety, aniž by dráždila chovatele nebo mazlíčka. Chovatel ocení, že výborně hrudkuje a zároveň nepráší, což jsou hlavní předpoklady pro snadné a pohodlné udržování čistoty. Ultra jemná struktura zrnek je příjemná i mazlíčkovi.

Velikost balení: 6 kg

EAZZY

Ekologické bentonitové stelivo ve třech variantách vás určitě potěší, protože skvěle hrudkuje, rychle a dobře vstřebává vlhkost a pachy, vyznačuje se minimální prašností.

Materiál podestýlky tvoří 100% přírodní bentonit, navíc je v 100% recyklovatelném obalu. Stelivo je vyráběno v České republice. Víte, že stelivo můžete vzhledem k jeho skvělým absorpčním vlastnostem využít jako účinného absorbentu pachů také v lednici, odpadkovém koši atp.? Stačí jej dát do menší misky a vložit do lednice / vysypat na dno koše.