Joy

  • Plemeno: malý, střední, velký
  • Věk: Štěně, Dospělý, Starší

Koupit na Heurece Kde koupit

Calibra Joy Dog Multipack Mini Mix. 4 druhy mini pamlsků jsou delikatesní variací chutí nejen pro malé psí hrdiny, ale i velké příznivce tréninku.

Zobrazit více

Popis

Zažeňte nudu a odměňte svého pejska neodolatelnou kombinací kuřete, kachny, ryby, tresky a lososa. Mini mix je perfektní pro drobné mlsání, které skvěle obohatí jídelníček vašeho mazlíčka a nikdy neomrzí. Multipack obsahuje: - Sandwich z kuřete a tresky - Kostky z kachny a tresky - Sandwich z kachny a tresky - Kostky z lososa

Velikost balení 4x70 g.

Složení

Kostky z kachny a tresky - doplňkové krmivo pro psy

Složení: kachní maso, treska, rostlinný protein, kukuřičný škrob, glycerin. Analytické složky: hrubý protein 40%, obsah tuků 1%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 3%, vlhkost 20%.

Sandwich z kuřete a tresky - doplňkové krmivo pro psy

Složení: kuřecí maso, treska, rostlinný protein, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 49%, obsah tuků 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 4%, vlhkost 20%.

Sandwich z kachny a tresky - doplňkové krmivo pro psy

Složení: kachní maso, treska, rostlinný protein, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 49%, obsah tuků 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 4%, vlhkost 20%.

Kostky z lososa - doplňkové krmivo pro psy

Složení: losos, rostlinný protein, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 49%, obsah tuků 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 4%, vlhkost 20%.

Krmný návod

Krmný návod: Podávejte jako odměnu. Zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření obal opět uzavřete a uložte do chladničky. Není určeno pro konzumaci člověkem. Nedávejte absorbent vašemu psovi.

Joy

Calibra Joy jsou měkké a šťavnaté pochoutky, které se hodí ke každodenním vzájemným dobrodružstvím. Není pochyb, že si Váš mazlíček najde tu „svou“.

Součástí řady jsou i dentální pamlsky pro pejsky - unikátně tvarované, lahodné a dobře stravitelné dentální pochoutky pomáhají udržet zuby čisté a zdravé a zabraňují tvorbě zubního kamene. Váš pes ocení jejich výbornou chuť a bude se těšit ze zdravých zubů a Vy oceníte jeho svěží dech.

Mini verze psích Calibra Joy je skvělá pro drobné mlsání, je ideální pro příznivce tréninku a vhodná pro pejsky malého vzrůstu. Multipack pro psy – delikatesní mix čtyř pamlsků – je jako stvořený pro náročné pejsky, obohatí jídelníček a nikdy neomrzí.

Pro kočičky máme voňavé a lahodné rybí pochoutky, které zdravě obohatí jídelníček a potěší i nejmlsnější kočky. Přesvědčte se!