Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Calibra Life Fresh Beef

Novinka pro psy
s čerstvým hovězím

To chci

Hlavni_539x444_03

Máme vysoké nároky na výživu vašeho psa

Calibra Dog Life Fresh Beef - to jsou nové receptury Life s čerstvým hovězím masem. Respektují nejen přirozené stravovací instinkty psů, ale splňují i požadavky na energeticky vydatné krmivo pro aktivního psa.

Tyto superprémiové receptury jsou 100% monoproteinové. Jejich základem je hovězí maso, a to včetně masa čerstvého. Celkový obsah proteinů živočišného původu je 85 %. Receptury jsou zcela bez kuřete.

Rozdělení krmiv Calibra Life Fresh Beef podle velikosti psa:

Funkční aditiva na míru

  • vitaminy a chelátové minerály - doplnění vitaminů a chelátové formy minerálů, která je vysoce využitelná pro organismus, napomáhá podpořit správnou funkci organismu, prevenci vzniku onemocnění a posílit imunitní systém.
  • olej z lososa a olej z mořských řas Schizochytrium limacinum - bohatý přírodní zdroj nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA), potřebných pro vývoj a funkci mozku, podporu funkce kůže a kvality srsti. Omega 3 jsou známé také svým protizánětlivým účinkem.
  • prebiotika (FOS + MOS) a probiotika Lactobacillus helveticus - podpora rovnováhy střevní mikroflóry, správné činnosti trávicího traktu, a tím pozitivní působení na imunitní systém a celkové zdraví.
  • chondroitin sulfát a glukosamin - chondroprotektiva, která vyživují chrupavku a napomáhají zpomalení procesu jejího opotřebení.
  • OLEJ Z LOSOSA jako zdroj omega 3 mastných kyselin a HYDROLYZOVANÉ KVASNICE jako zdroj vitaminů, minerálních látek a bílkovin napomáhají posílit kvalitu a zdravý vzhled kůže a srsti.
  • semeno ostropestřce - obsahuje silymarin, který působí jako antioxidant a podporuje funkci jater.

 Rozdělení krmiv Calibra Life Fresh Beef podle věku psa:

 

Vyzkoušejte krmivo Calibra Life fresh s čerstvým hovězím, které se vyznačuje vysokou nutriční hodnotou a staňte se páničkem snů!