Veterinary Diets K dostání pouze u veterináře Doprodej

  • Preferovaný protein: Ryby

Varianty balení:

Kde koupit

Kompletní dietní krmivo pro kočky

Určené použití: omezení akutních střevních resorpčních onemocnění, kompenzace maldigesce

Zobrazit více

Popis

Účel použití: omezení aktutních střevních resorpčních onemocnění, kompenzace maldigesce.

Indikace: akutní a chronické problémy s trávicím traktem, akutní a chronický průjem, chronická pankreatitis, triaditis,  malabsorbce (porucha vstřebávání, příjmu a transportu živin),  maldigesce (porucha trávení), EPI (nedostatečná funkce slinivky břišní), potravní intolerance, IBD (nespecifický zánět střev), kolitida

Dieta s vysokou chutností a stravitelností, sníženým obsahem tuku. Vysoká kvalita proteinu z lososa a vejce. Receptura bez kuřecího masa. Obsahuje speciální kvasinkovou kulturu, prebiotika a výtažek z Yuccy schidigera.

Velikost balení: 1,5 kg, 5 kg

Složení

Složení: rýže (38 %), losos (30 %), hydrolyzovaná lososová bílkovina (8 %), sušená vejce (8 %), sušená jablka, lososový olej, kuřecí tuk, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra, upravená kvasnicová kultura (0,5 %), extrakt z bylin a ovoce (300 mg/kg – rozmarýn, hroznové víno, kurkuma dlouhá, citrusy, hřebíček), mannan-oligosacharidy (160 mg/kg), frukto-oligosacharidy (130 mg/kg), extrakt z Yucca schidigera (100 mg/kg).

Analytické složky: hrubý protein 32 %, obsah tuku 12 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 8 %, omega 3 0,9 %, omega 6 1,78 %, vápník 1,4 %, fosfor 1,1 %, sodík 0,5 %, hořčík 0,14 %, draslík 0,5 %.

Metabolizovatelná energie: 3 600 kcal/kg – 15,07 MJ/kg

Nutriční aditiva v 1 kg: vitamin A 24 000 IU, vitamin D3 800 IU, vitamin E (3a700) 1 000 mg, hydrát chelátu zinku a aminokyseliny 24 mg, oxid zinečnatý  76 mg, monohydrát síranu železnatého 50 mg, oxid manganatý 50 mg, hydrát chelátu mědi a aminokyselin 3 mg, jodid draselný 3,5 mg, organická forma selenu vytvářená kvasinkami Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 (inaktivované kvasnice se selenem) 0,2 mg

Doporučené dávkování

Hmotnost kočky (kg)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Denní množství (g)

40

50

65

75

85

100

105

115

125

Krmný návod

Pokyny pro krmení: Použití krmiva je třeba vždy konzultovat s veterinářem, který by měl rozhodnout o době používaní a způsobu podávaní krmiva. Krmení musí probíhat pod jeho dohledem.

Doporučujeme používat v období akutních gastrointestinálních problémů 1-2 týdny, při kompenzaci maldigesce 3-12 týdnů, v případě chronické pankreatické nedostatečnosti celoživotně. Krmivo je vhodné používat v průběhu akutního průjmového onemocnění a v období následné rekonvalescence. Denní doporučené množství je třeba rozdělit na několik menších porcí podávaných několikrát denně. Krmivo podávejte suché nebo mírně navlhčené. Vždy poskytnout dostatek čerstvé vody k pití. Doporučená denní množství jsou uvedena v tabulce krmení.

Veterinary Diets

Veterinární diety Calibra pomáhají řešit nejčastější zdravotní problémy psů i koček. Receptury zahrnují nejen řadu suchého krmiva. Tam, kde to má fyziologické opodstatnění z hlediska stravitelnosti a kde bývá největší problém s příjmem granulované potravy, nabízíme alternativu ve formě konzervovaných diet. Řada konzerv je koncepčně založena na stejné filozofii jako diety suché a mohou se tak vzájemně doplňovat.
Důraz na respektování aktuálních nezávislých studií a současné použití nejkvalitnějších surovin je tím, co dělá veterinární diety Calibra účinnými.

Veterinární diety Calibra řeší u mazlíčků zdravotní problémy s játry, kůží a srstí, střevy a žaludkem, močovými cestami, diabetes a obezitou, ledvinami a srdcem, také klouby a celkovou regeneraci.