Veterinary Diets Informujte se u svého veterináře

  • Preferovaný protein: Ryby

Kompletní dietní krmivo pro kočky. 

Doporučené použití: omezení akutních střevních resorpčních onemocnění, kompenzace maldigesce 

Zobrazit více

Popis

Účel použití: omezení akutních střevních resorpčních onemocnění, kompenzace maldigesce.

Indikace: akutní/chronické problémy s trávicím traktem (gastritis, gastroenteritis, kolitis, IBD),  alergie, potravní intolerance, maldigesce, exokrinní pankreatická insuficience

Receptura krůta / ryba / přírodní rýže s mírně sníženým obsahem tuku, s obsahem prebiotik a Yucca schidigera obsahuje léčivou zeminu, která pohlcuje toxiny a radikály. Krmivo s vysokou chutností a stravitelností, s vyšší koncentrací minerálů.

Velikost balení: 200 g

Složení

Složení: krůta, losos, tuňák, přírodní rýže, jablko, kvasnice, lososový olej, léčivá zemina, Yucca schidigera, FOS, MOS, uhličitan vápenatý, chlorid sodný 

Analytické složky: hrubý protein 9,3 %, hrubý tuk 4,1 %, hrubá vláknina 0,6 %, hrubý popel 2,5 %, vlhkost 80 %, vápník 0,34 %, sodík 0,14 %, draslík 0,27 %, omega-3 mastné kyseliny 0,1 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamín A 5000 I.E., Vitamín D3 300 I.E., Vitamín E 90 mg, Zinek (chelát zinku a aminokyseliny, hydrát) 15 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát) 3 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg, taurin 700 mg

Technologické doplňkové látky v 1 kg: lecitin 1200 mg, sepiolit 700 mg

Metabolizovatelná energie: 108 kcal/100g, 452 kJ/100g

Doporučené dávkování

Váha kočky (kg)

Denní dávka (g)

2 - 3kg

184 - 245g

4 - 5kg

223 - 345g

6 - 7kg

292 - 432g

8 - 9kg

354 - 500g

Krmný návod

Pokyny pro krmení: před použitím se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Používat během období akutního průjmu a následné rekonvalescence. Denní dávka by měla být rozdělena na několik menších porcí během dne. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Denní dávky jsou uvedeny  v tabulce. Denní dávku je třeba přizpůsobit věku, kondici a aktivitě zvířete. Krmivo podávejte při pokojové teplotě. 

Doporučená doba použití: o době používání krmiva by měl rozhodnout veterinář.  V období akutních gastrointestinálních problémů 1-2 týdny, při kompenzaci maldigesce 3-12 týdnů, v případě chronické pankreatické nedostatečnosti celoživotně.  

Veterinary Diets

Veterinární diety Calibra pomáhají řešit nejčastější zdravotní problémy psů i koček. Receptury zahrnují nejen řadu suchého krmiva. Tam, kde to má fyziologické opodstatnění z hlediska stravitelnosti a kde bývá největší problém s příjmem granulované potravy, nabízíme alternativu ve formě konzervovaných diet. Řada konzerv je koncepčně založena na stejné filozofii jako diety suché a mohou se tak vzájemně doplňovat.
Důraz na respektování aktuálních nezávislých studií a současné použití nejkvalitnějších surovin je tím, co dělá veterinární diety Calibra účinnými.

Veterinární diety Calibra řeší u mazlíčků zdravotní problémy s játry, kůží a srstí, střevy a žaludkem, močovými cestami, diabetes a obezitou, ledvinami a srdcem, také klouby a celkovou regeneraci.