Veterinary Diets Informujte se u svého veterináře Monoprotein

  • Preferovaný protein: Kuře

Kompletní dietní krmivo pro kočky.

Doporučené použití: rozpuštění struvitových kamenů, omezení opakované tvorby struvitových kamenů

Zobrazit více

Popis

Účel použití: rozpuštění struvitových kamenů, omezení opakované tvorby struvitových kamenů.

Indikace: rozpouštění struvitových kamenů, omezení opakované tvorby struvitových kamenů, FeLUTD (onemocnění dolních cest močových)

Dieta s optimalizovaným obsahem minerálů a kontrolou pH moči. Přirozený obsah vlhkosti a obsah funkčních aditiv (brusinky a extrakt ze Slávky zelenoústé) pro podporu fyziologické funkce močového traktu.

Velikost balení: 200 g

Složení

Složení: drůbež, rýže, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, brusinky, lososový olej, extrakt ze slávky zelenoústé  

Analytické složky: hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 6 %, hrubá vláknina 0,3 %, hrubý popel 1,5 %, vlhkost 78 %, vápník 0,17 %, fosfor, 0,16 %, sodík 0,22 %, draslík 0,23 %, hořčík 0,01 %, chloridy 0,4 %, síra 0,08 %, omega-3 mastné kyseliny 0,2 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamín A 5000 I.E., Vitamín D3 200 I.E., Vitamín E 100 mg, Zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 15 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát) 3 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg, DL-methionin 1500 mg, Taurin 600 mg

Technologické doplňkové látky v 1 kg:  Lecitin 1200 mg

Metabolizovatelná energie: 128 kcal/100g, 536 kJ/100g

Doporučené dávkování

Váha kočky (kg)

Denní dávka (g)

2 - 3kg

100 - 200g

4 - 5kg

181 - 280g

6 - 7kg

237 - 351g

8 - 9kg

288 - 410g

Krmný návod

Pokyny pro krmení: před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Denní dávky jsou uvedeny v tabulce. Denní dávku je třeba přizpůsobit věku, kondici a aktivitě zvířete. Krmivo podávejte při pokojové teplotě. 

Doporučená doba použití: O době používání by měl rozhodnout veterinář. Pro rozpuštění struvitových kamenů: 5 – 12 týdnů, pro omezení opětovného výskytu do 6 měsíců. 

Kontraindikace: Krmivo není vhodné pro březí kočky, kočky v laktaci, koťata, dále v případech chronické ledvinové nedostatečnosti, metabolické acidózy, srdeční nedostatečnosti, vysokého krevního tlaku, při moč okyselující terapii, v případech citlivého zažívaní 

Veterinary Diets

Veterinární diety Calibra pomáhají řešit nejčastější zdravotní problémy psů i koček. Receptury zahrnují nejen řadu suchého krmiva. Tam, kde to má fyziologické opodstatnění z hlediska stravitelnosti a kde bývá největší problém s příjmem granulované potravy, nabízíme alternativu ve formě konzervovaných diet. Řada konzerv je koncepčně založena na stejné filozofii jako diety suché a mohou se tak vzájemně doplňovat.
Důraz na respektování aktuálních nezávislých studií a současné použití nejkvalitnějších surovin je tím, co dělá veterinární diety Calibra účinnými.

Veterinární diety Calibra řeší u mazlíčků zdravotní problémy s játry, kůží a srstí, střevy a žaludkem, močovými cestami, diabetes a obezitou, ledvinami a srdcem, také klouby a celkovou regeneraci.