Veterinary Diets K dostání pouze u veterináře

  • Preferovaný protein: Vejce

Varianty balení:

Kde koupit

Kompletní dietní krmivo pro kočky

Určené použití: podpora ledvinové funkce v případě chronické ledvinové nedostatečnosti, podpora srdeční funkce v případě chronické srdeční nedostatečnosti

Zobrazit více

Popis

Účel použití: podpora ledvinové funkce v případě chronické ledvinové nedostatečnosti, podpora srdeční funkce v případě chronické srdeční nedostatečnosti.

Indikace: chronické selhání ledvin a ledvinová nedostatečnost, časné fáze srdečního selhání, chronická srdeční nedostatečnost, zvýšený krevní tlak

Receptura s rýží a vejcem obsahuje snížené množství proteinu, fosforu, sodíku. Obsahuje přidané alkalizující látky a vysoké množství argininu, taurinu, esenciálních mastných kyselin, vitaminů a energie.

Velikost balení: 1,5 kg, 5 kg

Složení

Složení: rýže (46 %), sušená vejce (15 %), bramborová bílkovina, lososový olej (7 %), sušená jablka, kuřecí tuk, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra, uhličitan vápenatý (1,7 %), citronan draselný (0,7 %), upravená kvasnicová kultura, extrakt z bylin a ovoce (300 mg/kg – rozmarýn, hroznové víno, kurkuma dlouhá, citrusy, hřebíček), mannan-oligosacharidy (160 mg/kg), frukto-oligosacharidy (130 mg/kg), extrakt z Yucca schidigera (100 mg/kg).

Analytické složky: hrubý protein 24 %, obsah tuku 18 %, hrubá vláknina 2,2 %, hrubý popel 5,2 %, omega 3 0,84 %, omega 6 2,74 %, vápník 0,7 %, fosfor 0,4 %, sodík 0,35 %, hořčík 0,07 %, draslík 0,4 %, arginin 1,6 %, taurin 0,2 %

Metabolizovatelná energie: 3 960 kcal/kg – 16,58 MJ/kg

Nutriční aditiva v 1 kg: vitamin A 24 000 IU, vitamin D3 800 IU, vitamin E (3a700) 1 000 mg, hydrát chelátu zinku a aminokyseliny 24 mg, oxid zinečnatý 76 mg, monohydrát síranu železnatého 50 mg, oxid manganatý 50 mg, hydrát chelátu mědi a aminokyselin 3 mg, jodid draselný 3,5 mg, organická forma selenu vytvářená kvasinkami Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 (inaktivované kvasnice se selenem) 0,2 mg. Aminokyseliny: L-karnitin 200 mg, arginin 2 600 mg

Doporučené dávkování

Hmotnost kočky (kg)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Denní množství (g)

35

50

60

70

80

90

100

110

120

Krmný návod

Pokyny pro krmení: Mějte na paměti, že používání krmiva je třeba konzultovat s veterinářem a že krmení musí probíhat pod jeho dohledem. O době používání by měl rozhodnout veterinář, při prvním použití by neměla překročit 6 měsíců. Dieta by měla být podávána až po klinické stabilizaci pacienta a v domácím prostředí. Je nezbytné zajistit pravidelná klinická vyšetření a kontrolu hmotnosti. Krmivo podávejte suché nebo mírně navlhčené. Voda musí být neustále k dispozici. Doporučená denní množství jsou uvedena v tabulce krmení.

Veterinary Diets

Veterinární diety Calibra pomáhají řešit nejčastější zdravotní problémy psů i koček. Receptury zahrnují nejen řadu suchého krmiva. Tam, kde to má fyziologické opodstatnění z hlediska stravitelnosti a kde bývá největší problém s příjmem granulované potravy, nabízíme alternativu ve formě konzervovaných diet. Řada konzerv je koncepčně založena na stejné filozofii jako diety suché a mohou se tak vzájemně doplňovat.
Důraz na respektování aktuálních nezávislých studií a současné použití nejkvalitnějších surovin je tím, co dělá veterinární diety Calibra účinnými.

Veterinární diety Calibra řeší u mazlíčků zdravotní problémy s játry, kůží a srstí, střevy a žaludkem, močovými cestami, diabetes a obezitou, ledvinami a srdcem, také klouby a celkovou regeneraci.