Veterinary Diets Informujte se u svého veterináře Monoprotein

  • Plemeno: malý, střední, velký
  • Preferovaný protein: Kuře

Kde koupit

Doporučené použití: podpora jaterní funkce v případě chronické jaterní nedostatečnosti

Přečtěte si více v článku VD Hepatic pro psy

Zobrazit více

Popis

Účel použití: podpora jaterní funkce v případě chronické jaterní nedostatečnosti.

Indikace: problémy s játry / hepatitidy, jaterní selhání, portosystemický shunt, hepatická encefalopatie

Dieta se sníženým obsahem proteinu a vysokým obsahem chelátu zinku, L-carnitinu, taurinu, antioxidantů a silymarinu (ostropestřec mariánský) se silným hepatoprotektivním účinkem.

Velikost balení 400 g

Složení

Složení: kuře, rýže, jablko, lososový olej, semena ostropestřce mariánského, Yucca schidigera, FOS, MOS, uhličitan vápenatý, chlorid sodný

Analytické složky: hrubý protein 5,5 %, hrubý tuk 7 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2,3 %, vlhkost 75 %, vápník 0,25 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,15 %, cukry (jako NFE) 6,98 %, měď 0,1 %, omega-3 mastné kyseliny 0,3 %, omega-6 mastné kyseliny 1,05 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamín D3 200 I.E., Vitamín E 30 mg, Zinek (chelát zinku a aminokyseliny, hydrát) 27 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát) 3 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg, L-karnitin 1000 mg, Taurin 750 mg

Metabolizovatelná energie: 115 kcal/100g, 482 kJ/100g 

Doporučené dávkování

Váha psa (kg)

Denní dávka (g)

2,5 - 5kg

161 - 350g

7,5 - 10kg

371 - 625g

20 - 30kg

768 - 1350g

40 - 50kg

1320 - 1930g

60 - 80kg

1900 - 2970g

Krmný návod

Pokyny pro krmení: před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Denní dávky jsou uvedeny v tabulce. Je nezbytné zabezpečit pravidelná klinická vyšetření a kontrolu hmotnosti a denní dávku přizpůsobit aktuálnímu stavu. Denní dávku je vhodné rozdělit na několik menších porcí. Krmivo podávejte při pokojové teplotě.

Doporučená doba použití: o době používání krmiva by měl rozhodnout veterinář, při prvním použití by neměla překročit 6 měsíců.

Kontraindikace: Krmivo není vhodné pro pacienty s pankreatitidou, hyperlipidémii, březí feny, feny v laktaci a pro štěňata

Veterinary Diets

Veterinární diety Calibra pomáhají řešit nejčastější zdravotní problémy psů i koček. Receptury zahrnují nejen řadu suchého krmiva. Tam, kde to má fyziologické opodstatnění z hlediska stravitelnosti a kde bývá největší problém s příjmem granulované potravy, nabízíme alternativu ve formě konzervovaných diet. Řada konzerv je koncepčně založena na stejné filozofii jako diety suché a mohou se tak vzájemně doplňovat.
Důraz na respektování aktuálních nezávislých studií a současné použití nejkvalitnějších surovin je tím, co dělá veterinární diety Calibra účinnými.

Veterinární diety Calibra řeší u mazlíčků zdravotní problémy s játry, kůží a srstí, střevy a žaludkem, močovými cestami, diabetes a obezitou, ledvinami a srdcem, také klouby a celkovou regeneraci.