Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Calibra VD Dog Snack Mobility Support 120g

Pamlsky kompatibilní s veterinární dietou při obtížích pohybového aparátu

Přidat do oblíbených

Veterinary Diets Novinka

  • Plemeno: malý, střední, velký
  • Věk: Dospělý, Starší
  • Preferovaný protein: Ryby

Skladem > 10 ks

132 Kč

Co když se u psa projeví potíže s pohybovým aparátem, kdy lze pozorovat např. zhoršené vstávání či kulhání Krmíte veterinární dietou Joint & Mobility nebo i Joint & Mobility Low Calorie?

Víte, že běžné pamlsky mohou narušit efekt léčby, kvůli které je podávána veterinární dieta? Řešením jsou právě pamlsky Calibra Veterinary Diets SNACKS, které jsou kompatibilní s veterinárními dietami.
Odměňujte svého psa bez obav veterinárním pamlskem Mobility Support s čerstvým masem.

Popis

Veterinární pamlsky kompatibilní s indikacemi: podpora kloubů – degenerativní onemocnění kloubů, před- a pooperační podpora, kontrola hmotnosti ve spojení s léčbou problémů pohybového aparátu. Kompatibilita veterinárních pamlsků Calibra s veterinárními dietami umožňuje výbornou kombinaci krmení veterinární dietou a použití odměny pro psa. Jedinečné složení a parametry pamlsků pokrývají nutriční požadavky těchto indikací veterinárních diet. Pamlsky obsahují čerstvé maso pro skvělou chutnost.

Receptura Mobility Support Semi-moist Snack je kompatibilní také s veterinární dietou Calibra VD Dog Joint & Mobility a Calibra VD Dog Joint & Mobility Low Calorie.

Benefity receptury Mobility Support Semi-moist Snack:

  • Obsahuje MSM a Boswellia serrata
  • Obohaceno o zdroje omega 3 (sleď, protein z krilu a Schizochytrium limacinum)
  • Podpora kloubů (glukosamin, chondroitin sulfát)

Složení

Složení: protein ze sledě (26 %), hrách, glycerol rostlinného původu, čerstvý sleď (14 %), hydrolyzovaný kuřecí protein (4 %), kolagen (4 %), protein z krilu (4 %), melasa, lignocelulóza, sušené řasy (2 %, Schizochytrium limacinum), sušený rozmarýn (1 %), hrachová mouka, glukosamin (3 000 mg/kg), chondroitin sulfát (2 500 mg/kg), metylsulfonylmetan (200 mg/kg), sušená Boswellia serrata (200 mg/kg).

Analytické složky: hrubý protein 26 %, hrubý tuk 6 %, vlhkost 17 %, hrubý popel 6 %, hrubá vláknina 2 %, vápník 1 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,6 %, omega 3 mastné kyseliny 1,4 %, omega 6 mastné kyseliny 0,5 %, DHA (22:6 n-3) 0,25 %, EPA (20:5 n-3) 0,1 %

Nutriční doplňkové látky na kg: vitamin C (3a312) 35 mg, vitamín E (3a700) 20 mg

S konzervanty schválenými EU: kyselina citronová (1a330), kyselina DL-jablečná (1a296).

Metabolizovatelná energie: 3 144 kcal/kg

Doporučené dávkování

Optimální váha psa (kg)

5

10

15

20

25

30

40

50

60

70

80

90

Max. denní dávka (ks)

3

6

9

12

15

18

22

26

30

34

38

42

Krmný návod

Krmný návod: Polovlhký funkční pamlsek by měl být podáván jako odměna. Před použitím se poraďte se svým veterinářem. Doporučená denní dávka viz krmná tabulka. Denní dávka pamlsků by neměla překročit 10 % celkového doporučeného denního příjmu kalorií. Vždy by měla být k dispozici čerstvá pitná voda. Výrobek nenahrazuje kompletní krmivo.

Veterinary Diets

Veterinární diety Calibra pomáhají řešit nejčastější zdravotní problémy psů i koček. Receptury zahrnují nejen řadu suchého krmiva. Tam, kde to má fyziologické opodstatnění z hlediska stravitelnosti a kde bývá největší problém s příjmem granulované potravy, nabízíme alternativu ve formě konzervovaných diet. Řada konzerv je koncepčně založena na stejné filozofii jako diety suché a mohou se tak vzájemně doplňovat.
Důraz na respektování aktuálních nezávislých studií a současné použití nejkvalitnějších surovin je tím, co dělá veterinární diety Calibra účinnými.

Veterinární diety Calibra řeší u mazlíčků zdravotní problémy s játry, kůží a srstí, střevy a žaludkem, močovými cestami, diabetes a obezitou, ledvinami a srdcem, také klouby a celkovou regeneraci.