Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Dobromysl - canisterapeutický víkend

28. června, 2021

Organizace Dobromysl, kterou Calibra dlouhodobě podporuje formou krmiva a pamlsků pro canisterapeuty, zorganizovala první letošní víkendový pobyt a vyrazila s dětmi z berounského dětského domova do rekreačního střediska Svatý Štěpán. O tom, že si to všichni užili, svědčí i slova organizátorů:

20210612_084118

" První letošní canisterapeutický pobyt se uskutečnil již tradičně v rekreačním středisku Sv. Štěpán v Cheznovicích. Pobyt byl určen pro hendikepované děti z Dětského domova v Berouně. Děti přijely velmi natěšené a celý víkend spolupracovaly a aktivně se zapojovaly do programu. Těšili se na ně celkem 4 pejsci – jezevčík Džusík, dva bělouši Fanda a Trew a kříženka Rituška.

Ač se může víkend zdát jako málo času, my toho stihli opravdu hodně. Spousta mazlení, česání, pejsky jsem i koupali, venčili. Zároveň nám dělali doprovod při hledání pokladu a při skládání různých hlavolamů. Nechybělo podlézání, překračování a spousta sportovních aktivit. Celý víkend jsme si všichni moc užili a už se těšíme na příště."

Děkujeme za milou reportáž a nesmírně záslužnou práci! Věříme, že každá minuta ve společnosti canisterapeutických psů vykouzlila na dětských tvářích nefalšované úsměvy.

Zpět na Novinky