Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Klubová výstava francouzských buldočků

29. října, 2021

výstava

Září bylo ve znamení výstav a Calibra při tom nemohla chybět. Sponzorovali jsme i klubovou výstavu francouzských buldočků, ze které vám přinášíme krásné fotky a podrobnou reportáž od spoluorganizátorky Lenky Šlaufové.

242003306_6343237019050548_6562246773514155220_n

"Dne 11. 9. 2021 se v jižních Čechách, v těsné blízkosti Orlické přehrady uskutečnila 43. Klubová výstava KFB – Klubu francouzských buldočků, z.s. Jednalo se o klubovou výstavu, na které byl zadáván titul „Klubový vítěz“. Na výstavu bylo přihlášeno 140 psů plemene francouzský buldoček s tím, že se jednalo o 56 jedinců ve třídách psů a 85 ve třídách fen. Nejobsazenější byla již tradičně třída mladých následovaná mezitřídou a třídou otevřenou.

Posuzování klubové výstavy se zhostil u psů pan Tomáš Kučera a třídy fen posuzoval pan Antonín Karban. Nejvyšší titul BOB a zároveň titul BOJ a Nejlepší jedinec českého chovu získala mladá fena, žíhaná strakoška – Grace Bitt Box - jejímž majitelem a zároveň chovatelem je pan Jiří Matuška. Titul BOS získal mladý pes, žíhaný strakoš, Giorgio Dobyvatel, jehož majitelem je pan Tomáš Loukota. Titul Klubový vítěz, který je zadáván jedincům z tzv. tříd dospělých, získal mezi psy žíhaný Canon Čmoudovo srdce, který je v majetku paní Ivany Sottnerové a z fen potom strakoška fawn Cesmína Čmoudovo srdce, jejíž majitelkou je paní Patricie Pente. Oba jedinci s titulem Klubový vítěz pochází z chovatelské stanice „Čmoudovo srdce“ chovatelky paní Stanislavy Weissové z Plzně.

BOB a BOS - KV 11.9.21

Na klubové výstavě tentokrát byla poměrně hojně obsazena i třída veteránů, resp. fen – veteránek, do které byly přihlášeny tři feny, z nichž byla vítězkou a zároveň titul BOV obdržela fena barvy žíhaný strakoš Olivia Fancy Bitt Box, jejímž majitelem a chovatelem je pan Jiří Matuška.

Na klubové výstavě je pamatováno i na nejmladší představitele plemene, kteří se výstavy účastní ve třídě štěňat (do 6-ti měsíců) a dorostu (do 9-ti měsíců). Titul Nejlepší štěně získala fenka Yanika Alsamar v majetku pana Zdeňka Santlera a titul Nejlepší dorost získala taktéž fenka Haidy Bribón z Oráčova paní Dany Smáhové.

BOV  KV - pes

Závěrem je třeba poděkovat všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu klubové výstavy. V této souvislosti je nezbytné uvést sponzory, v čele s hlavním sponzorem CALIBROU, která i v tomto roce poskytla pro vítěze i všechny zúčastněné věcné ceny, za které velmi děkujeme! Poděkovat je třeba také vystavovatelům a jejich čtyřnohým svěřencům za to, že se výstavy zúčastnili a pevně doufat, že si ji užili a odcházeli spokojení a plni zážitků." 

Jménem značky Calibra není co dodat - gratulujeme všem úspěšným představitelům plemene a děkujeme za krásně odprezentované ceny s krmivem Calibra.

Galerie

Zpět na Novinky