Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Klubová výstava kolií a šeltií v Chropyni

15. června, 2021

výstava

S rozvolněním protiepidemických opatření se všechny kluby a organizace vrhli na přípravu akcí. Jinak tomu nebylo ani v případě Moravskoslezského klubu chovatelů collií a sheltií, který v polovině května uspořádal během jednoho víkendu 2 klubové výstavy v Chropyni. Vychutnejte si atmosféru této události a pohled na ušlechtilé zástupce těchto plemen. Krátkou reportáž vám přináší spoluorganizátorka výstavy Anna Neuvirtová:

"O víkendu 15.-16.5. pořádal Moravskoslezský klub chovatelů collií a sheltií, z.s. své klubové výstavy na již tradičním místě v Chropyni. Atmosféra byla po oba dny více než skvělá, protože jsme se konečně mohli po dlouhé době vidět s přáteli a vrátit se aspoň na chvíli do normálu.

C 9127  C 9096

V sobotu posuzovala kolie dlouhosrsté paní Marie Kůrová a kolie krátkosrsté a šeltie posuzoval pan Milan Krinke.
V neděli zase dlouhosrsté kolie posuzoval pan Milan Krinke a kolie krátkosrsté a šeltie posuzovala paní Ivana Němečková.

C 9174

Calibře jako hlavnímu sponzorovi chceme velice poděkovat, všichni si dárečky pochvalovali a i když se všichni neumístili na prvních místech (což bohužel není možné), tak nikdo neodcházel s prázdnou."

Jménem značky Calibra gratulujeme vítězům i všem zúčastněným, kteří na výstavách jistě nasbírali cenné zkušenosti.

Galerie

Zpět na Novinky