Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Klubová výstava MSBMK

27. července, 2022

výstava

V sobotu 28. 5. se ve Zbraslavi u Brna konala klubová výstava a bonitace pod patronací Moravskoslezského Bulldog-mops klubu. Přečtěte si krátkou reportáž z této akce a pokochejte se pohledem na vítěze.

msbmk1

Kynologický areál ve Zbraslavi u Brna se poslední květnovou sobotu proměnil ve výstavní kruhy. Na klubové výstavě se posuzovala 3 plemena - anglický buldok, mops a francouzský buldoček, které pod sebou sdružuje Moravskoslezský Bulldog-mops klub.

3Posuzování se zhostili rozhodčí ze Slovenska. Francouzské buldočky hodnotil Ing. Robert Kanás, zbývající dvě plemena si vzala pod palec MVDr. Gabriela Ridarčíková.

Na výstavu se přihlásilo 11 anglických buldoků a 34 mopsů. Největší zastoupení měli francouzští buldočci, a to až v počtu 100 jedinců. Titul Best In Show si odnesl právě zástupce tohoto oblíbeného plemene, pes ze třídy vítězů Junior-Elvis De La Coeur De La Mer. Gratulujeme ke krásnému úspěchu!

Ti nejúspěšnější dostali kromě krásných ocenění i superprémiové granule Calibra, s prázdnou však neodcházel žádný účastník klubovky.

Zpět na Novinky