Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Klubová výstava Samojed Klub ČR 2021

10. listopadu, 2021

výstava

Neděle 17. října patřila klubové výstavě samojedů, kterou Calibra sponzorsky podpořila. Pokochejte se fotkami těchto nádherných psů a přečtěte si reportáž od organizátorů výstavy.

2502

"17.10.2021 se v kynologicém areálu MSKS ve Zbraslavi u Brna konala Klubová výstava Samojed klubu ČR. Na tuto výstavu bylo přihlášeno 64 psů.

Součástí výstavy bylo nejen samotné posuzování v jednotlivých třídách, ale také jednotlivé soutěže jako Junior Handling, dítě a pes kde bylo po jednom účastníku, dále nejlepší pár kde byli přihlášeni dva ale zůčastnil se pouze jeden pár a Nejlepší chovatelská skupina kde bylo přihlášeno 5 chovatelských stanic.

Vystavovatelé dojeli z různých částí Moravy, Čech a i ze Slovenska. Rozhodčím této výstavy byl Antonín Mudra, který posuzoval spravedlivě a pečlivě. U tohoto plemene rozhodoval především pohyb. Někteří samojedi byli bohužel bez srsti, což bylo menší mínus, ale i oni měli krásný posudek a umístění. Všichni účastníci byli spokojeni a celou výstavu chválili."

2222  2540

Jménem značky Calibra gratulujeme všem vítězům a jsme rádi, že jsme mohli být součástí této příjemné klubové výstavy plné nádherných psů.

Galerie

Zpět na Novinky