Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Klubová výstava Samojed Klubu 2022

2. května, 2022

výstava

Kynologický areál MSKS ve Zbraslavi u Brna hostil v sobotu 9. 4. klubovou výstavu samojedů. Počasí na ní bylo vskutku aprílové a nechyběl ani sníh či hustý déšť, tyto severské psy a jejich majitele to však nerozhodilo. Přečtěte si reportáž od organizátorů ze Samojed klubu a pokochejte se fotkami těch nejkrásnějších z nejkrásnějších.

3989

" 9. 4. 2022 se v kynologickém areálu MSKS ve Zbraslavi u Brna konala Klubová výstava Samojed klubu ČR. Na tuto výstavu bylo přihlášeno 53 psů. Součástí výstavy bylo nejen samotné posuzování v jednotlivých třídách, ale také jednotlivé soutěže jako Nejlepší pár a Nejlepší chovatelská skupina, Junior Handling - dítě a pes kde byla tentokrát velká účast. Je radost vidět že rostou noví handleři.

3843Vystavovatelé dojeli z různých částí Moravy, Čech a i ze Slovenska. Rozhodčí na tuto výstavu přijela ze Slovenska a jelikož je i významnou chovatelkou tohoto plemene, měla v hodnocení velký cit a zkušenosti. U tohoto plemene u ní rozhodoval především pohyb a stavba těla.

Počasí bylo opravdu aprílové, pro seveřany až odpovídající. Nechyběl jejich oblíbený sníh ale i déšť a poté vysvitlo i sluníčko."

Jménem značky Calibra gratulujeme výhercům i všem zúčastněným a věříme, že si výstavu užili i přes nepředvídatelné počasí.

Galerie

Zpět na Novinky