Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Krajská výstava psů Brno

10. září, 2020

výstava

V neděli 30. 8. se v areálu Kynologického klubu Zetor Brno konal už 19. ročník Krajské výstavy psů. Kvůli protiepidemio­logickým opatřením se jí sice nemohli zúčastnit návštěvníci a v roli diváků byli jen samotní vystavovatelé psů, i tak šlo o vydařenou akci s hojnou účastí. Nechyběli jsme ani my s naším stánkem Calibra!

C10

Na výstavu bylo přihlášeno 496 psů různých plemen. K nejvíce zastoupeným plemenům patřili Border teriéři a Angličtí buldoci, setkat jste se tu však mohli i s méně známými Bedlington teriéry či exotickými Čau čau. K vidění vlastně byla téměř všechna plemena - od nejmenší Čivavy až po největšího Irského vlkodava.

Absolutním vítězem výstavy se stal Maďarský ohař krátkosrstý App z Bellevíru paní Evy Fojtové.

C18

Přestože byla tato výstava netradičně bez diváků, na celkové atmosféře to rozhodně neubralo. Venkovní akci navzdory předpovědím neohrozilo ani počasí a téměř celou dobu svítilo slunce.

Bylo vidět, že samotní vystavovatelé ocenili možnost setkat se tu v hojném počtu a sršela z nich pozitivní nálada. Mnozí se zastavili i v našem stánku Calibra, kde si mohli prohlédnout novinky a dozvědět se o nich více informací (a samozřejmě si je rovnou i zakoupit). Někteří pejsci s radostí otestovali i chutnost našeho krmiva😊

IMG_20200830_111827  IMG_20200830_130808

Jménem značky Calibra děkujeme organizátorce výstavy paní Evě Ondrušové za možnost zúčastnit se této akce v roli hlavního sponzora a za poskytnuté fotky psů, kteří zvítězili v jednotlivých kategoriích.

Těšíme se na další spolupráci!

Galerie

Zpět na Novinky