Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Mistrovství ČR v Treibballu

11. září, 2020

závody a zkoušky

Každému, kdo během prvního zářijového víkendu zavítal na fotbalové hřiště ve Vícenicích u Náměště nad Oslavou, se naskytl nezvyklý pohled. Konalo se zde totiž Mistrovství České republiky v Treibballu, málo známém a relativně novém sportu pro kynology. A značka Calibra byla při tom!

_DSC9241

Pokud jste se s tímto netradičním psím sportem nesetkali, v krátkosti vám ho představíme. Jak napovídá i samotný název, pes na hřišti pracuje s gymnastickými míči (jejich velikost se odvíjí od velikostní kategorie psů), které má za co nejkratší čas přemístit do trojúhelníkové formace v brance. Treibball původně vznikl jako zábava pro ovčácká plemena, jeho nespornou výhodou však je, že je vhodný pro psy každé velikosti a věku.

Mistrovství ČR v Treibballu uspořádal Agility klub Třebíč ve spolupráci s Treibball klubem na fotbalovém hřišti ve Vícenicích. Přísnými, ale spravedlivými rozhodčími byly Monika Kalábová a Elisa Corini, která k nám dorazila až z Itálie.

Mistry ČR v jednotlivých kategoriích se stali:

TRB-1 small: Lucie Vybíralová a Igísek
TRB-1 large: Věra Janatová a Rony
TRB-2 large: Zuzana Hanyková a Cirri
TRB-3 large: Milan Stoklasa a Barnie
TRB-Z large: Silvie Kučerová a Lily

118937515_3181978561870171_1472476667654437734_o

Jménem značky Calibra gratulujeme vítězům i poraženým a těšíme se na další spolupráci! Věříme, že tato vydařená akce oslovila i některé diváky a tento nový sport si tak najde další příznivce.

Galerie

Zpět na Novinky