Díky všem, co přijeli a vydrželi dnešní mokré závody, přispěli k dobré náladě a dodávali nám energii. Čekali jsme, že to někdo vzdá, ale všech 67 závodníků se svými čtyřnohými miláčky přijeli s úsměvem a nadšením si to pořádně užít.

Kategorie A1 propršela od začátku až do konce, ale psíci to neskutečně dali. Někteří dokonce startovali poprvé a vůbec to na výkonu nebylo znát.

 A2 na tom byla podstatně lépe. Přestalo pršet a celý jejich startovní čas, včetně vyhlášení ani nekáplo.

Největší zábavu jsem asi zažili u kategorie A3, kde se déšť opět vrátil. Zkušení psíci ale na sobě nedali vůbec nic znát, přece jen už mají něco za sebou a jsou to prostě profíci. Při vyhlášeni jsme se museli odnést stupně do stanu a vyhlásili hru, najdi si svou cenu. Na součty déšť ustal a vše se vrátilo k normálu.

IMG_20200718_101642   IMG_20200718_101722

Krásné parkury připravila sympatická rozhodčí Evča Svobodová, děkujeme za pochvalu pro naše pomocníky, kteří i v tomto počasí nic nevypustili a všechno klaplo na čas.
Děkujeme firmě Calibra za nádherné ceny a uvítací balíčky pro naše závodníky. 

Jejich úsměv na tváři je pro nás odměnou a my ten úsměv a pohodu posíláme na dálku zase vám.

Poděkování patří i všem závodníkům, kteří přijeli s dobrou náladou a udrželi si jí až do konce.  

 

Děkujeme Editě Sedláčkové, člence Klubu agility Třešť, za krásnou reportáž, gratulujeme výhercům i poraženým a těšíme se na další zdařilé akce!

Galerie

Zpět na Novinky