Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Musher Tobi - Ježdění na Valše 2021

21. října, 2021

Podporujeme - musheři

Musher Tobi, kterého značka Calibra dlouhodobě podporuje, se i tento rok zúčastnil závodů ježdění na Valše. Pojal je zejména tréninkově na sladění osmispřeží s mladými psy, i tak si však nakonec odnesl krásné druhé místo.

Louka 2021 Radek Sedlak

"O víkendu 18. - 19. 9. jsem se účastnil závodů psích spřežení Ježdění na Valše 2021. Pořadatel připravil opět krásnou členitou trať. Měřila 4,2km a nechybělo závěrečné stoupání se 70ti výškovými metry.

Celý víkend jsem pojal tréninkově, potřebuji seběhat osmispřeží, ze kterého použiju na velké závody 6 psů. Mladí „nezklamali“ a po oba dva dny se mi dokonale smotali 😊 Nebýt toho, zajeli jsme na začátku sezóny slušný čas. Nakonec z toho bylo 2. místo.

Počasí přálo a my si víkend parádně užili. Velký dík patří pořadatelům. Ti mají každoročně trápení s tratí a přesto ji už po 9.připravili jinou, pozměněnou a přesto pro psy i závodníky zábavnou," přiblížil Musher Tobi.

Naše

Gratulujeme Tobimu ke krásnému výsledku a skvělé reprezentaci značky Calibra! Věříme, že i díky správné výživě budou i nadále se svým psím týmem podávat skvělé výkony.

Foto: Archiv, Radek Sedlák, Kristina Frýzová

Zpět na Musheři