Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Nové konzervy Life pro psy a kočky

17. března, 2022

Naši hypoalergenní produktovou řadu Calibra Life jsme nově rozšířili o monoproteinové konzervy. Vaši mazlíčci si jistě zamilují lehce stravitelné receptury se 100% definovanými surovinami. Prozkoumejte nové konzervy Life a dopřejte vašemu parťákovi lahodné sousto!

CALIBRA - Life - konzervy - banner 2520x1418 - CZ - 3-22

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 6
NEJEN NA PŘILEPŠENOU PRO VAŠEHO PEJSKA

Calibra Life zastřešuje superprémiové receptury pro všechny věkové a váhové kategorie psů. Řada granulí je doplněna o konzervy, které tak rozšiřují pestrou nabídku pro sestavení jídelníčku pejska, a to pro celý jeho život.

 


CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 1Konzervy Calibra Life pro psy
jsou kompletním krmivem, které je založeno na jednom druhu proteinu. Jsou vybírány suroviny té nejvyšší kvality, které jsou 100% specifikované. Receptury jsou sestaveny z limitovaného počtu ingrediencí, jsou bezobilninové nebo jen s nízkým obsahem rýže, bezlepkové, a nezatěžují organismus a jsou lehce stravitelné.

Přispívají ke správnému růstu a vývoji, podporují celkové fungování organismu pejska v každém věku a napomáhají k posílení jeho imunity. Výhodou vlhkého krmiva je jeho přirozený obsah tekutin, který pomůže psovi zajistit hydrataci.

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 2Konzervy Calibra Life pro psy

kompletní vlhké krmivo
100% MONOPROTEIN
grain free nebo low grain (pouze rýže)
100% specifikované suroviny

CALIBRA - Life - konzervy - cat - graf-prvky pro www - 7S respektem k instinktům vaší kočky

Přirozenou stravou kočky je maso. Je to masožravá šelma. Proto chystáme jen ty nejvybranější masové delikatesy a kočička naši péči náležitě ocení. I když tak nějak po svém 😊

Calibra Life nabízí masové dobroty určené pro každou etapu kočičího života – pro koťata, juniory, dospěláky, kastrované kočky i kočky s citlivým zažíváním.

CALIBRA - Life - konzervy - cat - graf-prvky pro www - 1Konzervy Calibra Life obsahují jen vybrané suroviny té nejvyšší kvality, které jsou 100% specifikované. Receptury jsou sestaveny jako monoproteinové, každá kočka si tam tu svou oblíbenou kořist najde. Složení z limitovaného počtu ingrediencí nahrává nízké zátěži pro organismus, lehká stravitelnost krmiva je podpořena i díky složení bez obilovin, které je blízké přirozené stravě koček.

Výjimečnou roli v krmivu pro kočky hraje nezbytný taurin, který si kočky samy nedovedou vytvořit a je tedy potřeba ho doplňovat. Konzervy Calibra Life jsou pečlivě sestaveným zdrojem živin, který má výborný vliv na špičkovou kondici i Vašeho mazlíčka.

konzervy-life-kockyKonzervy Calibra Life pro kočky

kompletní vlhké krmivo
100% monoprotein
grain free
100% specifikované
suroviny

 

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 10-B

Brusinky se vyznačují vysokým obsahem antioxidantů a polyfenolů, jsou vynikajícím zdrojem vitaminu C a mají prokázané prospěšné účinky na močové cesty.CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 9-BHrachová mouka
je přirozeně bezlepková, je zdrojem vlákniny, sacharidů, je bohatá na antioxidanty. Obsahuje aminokyseliny jako je lysin a důležité minerální látky hořčík, fosfor a draslík. Hrách má prebiotické účinky.


CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 11-B
Jablka a mrkev
jsou výbornými zdroji vitamínů, minerálů, vlákniny a mají silné antioxidační účinky. Díky vláknině mají pozitivní vliv na trávení a imunitní systém.


CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 13-BLososový olej
je zdroj nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) potřebných pro vývoj a funkci mozku, podporu fyziologické funkce kůže a srsti a jejich kvality. Mají také protizánětlivý účinek.

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 12-BSchizochytrium limacinum sušené řasy jsou zdrojem omega 3 mastné kyseliny DHA, která přispívá k normální
funkci mozku.

CALIBRA - Life - konzervy - cat - graf-prvky pro www - 6-B


 Taurin
(v konzervách pro kočky) je důležitý zejména pro funkci zraku a na podporu srdeční       činnosti.CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 3

Objevte nové monoproteinové konzervy Life  - v nabídce naleznete 10 receptur pro psy a 8 receptur pro kočky. Na své si přijdou štěňátka a koťátka, dospěláci i psi a kočky s citlivým trávením.

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 14

Zpět na Produktové řady