Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

3. mistroství ČR v Hoopers

závody a zkoušky

Značka Calibra sponzorovala v pořadí již třetí mistrovství ČR v Hoopers. Tato relativně nová sportovní aktivita je stále oblíbenějším koníčkem pro malé i velké psy, o čemž svědčí i 90 účastníků mistrovství. A my z Calibry jsme rádi, že můžeme být u toho!

Ohlédnutí se za loveckými zkouškami

závody a zkoušky

Značka Calibra dlouhodobě podporuje akce Okresního mysliveckého spolku Třebíč, který pravidelně pořádá různé lovecké zkoušky. V tomto článku přinášíme ohlédnutí se za červnovými Barvářskými zkouškami a Zkouškami z bezkontaktního norování. O průběhu obou akcí nám povyprávěla předsedkyně spolku Eva Illová.

Klubová výstava saharských chrtů

výstava

Slyšeli jste již o tzv. saharských chrtech? Jde o máločetná plemena azawakh a sloughi, která u nás sdružuje právě Klub saharských chrtů. Tyto elegantní psy s typickým ladným pohybem chrtů jste mohli vidět na červnové klubové výstavě, kde se představilo téměř 20 jedinců. Přečtěte si více v krátké reportáži od jednatelky klubu Jany Štepánkové.

Klubová výstava MSBMK

výstava

V sobotu 28. 5. se ve Zbraslavi u Brna konala klubová výstava a bonitace pod patronací Moravskoslezského Bulldog-mops klubu. Přečtěte si krátkou reportáž z této akce a pokochejte se pohledem na vítěze.

Brnenská Jitrnička 2022

závody a zkoušky

Poslední dubnový den patřil závodu Brněnská Jitrnička, který se konal v areálu MSKS Zbraslav po tříleté přestávce. Přečtěte si reportáž od organizátorů této akce, ze které přímo sálá dobrá nálada a radost, že se mohli po delší době opět setkat a zasoutěžit si v příjemné atmosféře.

Oblastní klubová výstava jezevčíků

výstava

V neděli 8. 5. se areálem Staroplzenecké železnice ozýval veselý a typický štěkot jezevčíků. Konala se zde totiž Oblastní klubová výstava Klubu chovatelů jezevčíků ČR, které se zúčastnilo až 135 jezevčíků různých velikostí a barevných variant. Pokochejte se nádhernými fotkami těch nejkrásnějších z nejkrásnějších!

Klubová výstava Samojed Klubu 2022

výstava

Kynologický areál MSKS ve Zbraslavi u Brna hostil v sobotu 9. 4. klubovou výstavu samojedů. Počasí na ní bylo vskutku aprílové a nechyběl ani sníh či hustý déšť, tyto severské psy a jejich majitele to však nerozhodilo. Přečtěte si reportáž od organizátorů ze Samojed klubu a pokochejte se fotkami těch nejkrásnějších z nejkrásnějších.

Leskros Březňák 2022

závody a zkoušky

V sobotu 12. 3. se na trailových trasách v Tlučné uskutečnil první závod ze seriálu Leskros. Startovali na něm běžečtí i canicrossoví nadšenci, dokonce i velký počet dětí. Tento trailový seriál, který vznikl pod iniciativou Rozběháme Česko, značka Calibra s radostí podpořila. Přečtěte si více o prvním závodě s názvem Březňák přímo od organizátorů akce:

Agility - Osenické zkoušky a jumpingy

V obci Osenice u Dětenic se 12. – 13. března konaly agility závody s názvem Osenické zkoušky a jumpingy + A0. Během 2 dnů zde zkusilo štěstí zhruba 80 závodníků v několika výkonnostních a velikostních kategoriích.

Podzimní zkoušky ohařů Třebelovice

Ještě před zahájením letošní lovecké sezóny se na přilehlých terénech myslivecké chaty v Třebelovicích konaly Podzimní zkoušky, na kterých mohli získat loveckou upotřebitelnost ohaři a další plemena. Atmosféru těchto zkoušek zachytila předsedkyně KK OMS Třebíč Eva Illová.

Zkoušky norování v Třebíči

V sobotu 9. 10. se v areálu zrekonstruované bažantnice v Třebíči konaly zkoušky bezkontaktního norování. Přečtěte si krátkou reportáž od Evy Illové, předsedkyně KK OMS Třebíč, který značka Calibra dlouhodobě sponzoruje.

Zkoušky vloh ohařů v Třebíči

závody a zkoušky

V sobotu 9. 10. se pod patronátem OMS Třebíč konaly Zkoušky vloh ohařů a ostatních plemen, které Calibra sponzorsky podpořila. Nalaďte se na zelenou a přeneste se na tuto zkoušku prostřednictvím fotografií a reportáže od předsedkyně KK OMS Třebíč Evy Illové: