Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Podzimní zkoušky ohařů Třebelovice

Ještě před zahájením letošní lovecké sezóny se na přilehlých terénech myslivecké chaty v Třebelovicích konaly Podzimní zkoušky, na kterých mohli získat loveckou upotřebitelnost ohaři a další plemena. Atmosféru těchto zkoušek zachytila předsedkyně KK OMS Třebíč Eva Illová.

Zkoušky norování v Třebíči

V sobotu 9. 10. se v areálu zrekonstruované bažantnice v Třebíči konaly zkoušky bezkontaktního norování. Přečtěte si krátkou reportáž od Evy Illové, předsedkyně KK OMS Třebíč, který značka Calibra dlouhodobě sponzoruje.

Zkoušky vloh ohařů v Třebíči

závody a zkoušky

V sobotu 9. 10. se pod patronátem OMS Třebíč konaly Zkoušky vloh ohařů a ostatních plemen, které Calibra sponzorsky podpořila. Nalaďte se na zelenou a přeneste se na tuto zkoušku prostřednictvím fotografií a reportáže od předsedkyně KK OMS Třebíč Evy Illové:

Falcův memoriál (9. ročník)

závody a zkoušky

V neděli 31. 10. se v areálu Psí školičky BaF v Kovalovicích uskutečnil již 9. ročník Falcova memoriálu. Jedná se o „školní závod“ pro všechny účastníky kurzů poslušnosti, které v tomto sadě probíhají od jara až do podzimu. Závodníci byli rozděleni do několika kategorií a ti nejpokročilejší zde měli možnost složit i Zkoušky ovladatelnosti psa podle zkušebního řádu KJ Brno. Calibra tuto skvělou akci podpořila ve formě balíčků pro vítěze, s prázdnou však neodcházel žádný závodník. Přečtěte si více o této zdařilé akci v reportáži od organizátorky Tamary Šamánkové:

Hádecká voříškiáda

V sobotu 6. 11. se v areálu KK Zetor Brno konal 7. ročník výstavy psů bez PP a voříšků s názvem Hádecká voříškiáda. Tato akce měla i charitativní rozměr – její součástí byla sbírka pro psí hospic Psí cesta František, z.s., kde pečují o starší psíky.

Oblastní výstava Klubu chovatelů kníračů

výstava

V sobotu 25. září se v areálu Kynologického klubu Brno – Královo pole uskutečnila Oblastní klubová výstava Klubu chovatelů Kníračů, kterou Calibra sponzorovala v podobě krmiva pro vítěze i malou pozorností pro všechny účastníky. Přečtěte si krátkou reportáž od spoluorganizátorky Ivety Hladké:

Klubová výstava Samojed Klub ČR 2021

výstava

Neděle 17. října patřila klubové výstavě samojedů, kterou Calibra sponzorsky podpořila. Pokochejte se fotkami těchto nádherných psů a přečtěte si reportáž od organizátorů výstavy.

Světová speciální výstava leonbergerů

výstava

V neděli 3. října se v Brně konala Světová speciální výstava leonbergerů. Startovalo na ní 63 psů, a to nejen z Česka, ale i ze vzdálených zemí jako je Finsko či Rusko. Přeneste se na tuto unikátní výstavu prostřednictvím reportáže od spoluorganizátorky Anny Šimkovské.

Tábor na strakato - setkání českého strakatého psa

Druhý zářijový víkend se v areálu RioStar v Moravském Berouně konalo celostátní setkání chovatelů a příznivců českého strakatého psa. Na účastníky setkání čekal od pátku do neděle opravdu bohatý program, včetně klubové výstavy, kterou značka Calibra sponzorsky podpořila. Přečtěte si více od organizátorů akce Martiny Pastuchové a Patrika Nedomy:

Klubová výstava francouzských buldočků

výstava

Září bylo ve znamení výstav a Calibra při tom nemohla chybět. Sponzorovali jsme i klubovou výstavu francouzských buldočků, ze které vám přinášíme krásné fotky a podrobnou reportáž od spoluorganizátorky Lenky Šlaufové.

Podzimní zkoušky ohařů

závody a zkoušky

Druhou říjnovou neděli se v Čelakovicích konaly Podzimní zkoušky ohařů, na kterých byla značka Calibra sponzorem. Přinášíme Vám krátkou reportáž od organizátora těchto zkoušek – OMS Praha 9.

Klubová výstava boxerů

výstava

V sobotu 28. 8. se na zelených plochách v blízkosti Obecního úřadu obce Sviadnov konala Klubová výstava boxerů. Zhruba 50 jedinců plemene posuzovala polská rozhodčí Beata Badura. Přečtěte si krátkou reportáž od předsedkyně Boxerklubu ČR Renaty Kvapilové a pokochejte se pohledem na nejlepšího juniora, dospělého psa a fenu celé výstavy.