Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Oblastní klubová výstava KCHP

30. července, 2020

výstava

V sobotu 18. 7. 2020 se uskutečnila klubová výstava pudlů v Praze – Uhříněves. Jsme velmi rádi, že jsme po dlouhé odmlce z důvodu vládních opatření mohli opět sponzorsky podpořit klubovou výstavu, na kterou se již jistě těšili nejen samotní vystavovatelé, ale i organizátoři. Přinášíme Vám krátkou reportáž očima místopředsedkyně Klubu chovatelů pudlů, Jany Lossgottové:

Nejlepší plavočervený pes

Po dlouhé výstavní odmlce se konala klubová výstava dne 18.7.2020 v Praze - Uhříněves v nových prostorách kynologického cvičiště Pesopark. Byla pozvána dlouholetá chovatelka středních plavočervených pudlů - rozhodčí paní Renata Smyčková.

I když ve stejném termínu probíhala mezinárodní výstava na Slovensku, přihlásilo se dostatek pudlů v počtu 52 od 36 vystavovatelů. Kruh byl připraven ve vnitřních prostorách pro nahlášené nepříznivé počasí, které naštěstí nedorazilo.

Vystavovatelé se svými pejsky byli ve svých stanech ve venkovních prostorách, aby se dodrželi hygienické podmínky. Paní rozhodčí byla důkladná a rychlá, výstava probíhala ve vynikající atmosféře, zadávané tituly byli kluboví čekatelé.
Po přestávce na oběd,kde bylo nachystáno rodinou Kindlovou úžasné pohoštění na grilu, se pokračovalo v odpoledních - závěrečných soutěžích. Než se pozvala zpět do kruhu paní rozhodčí, byly předány diplomy a ceny novým šampionům klubu.

Začalo se s nejmladšími vystavovateli,kteří obsadili I.i II.kategorii a ukázali svou spolupráci s pudlíky.
Pokračovalo se o nejlepší - štěně fena,dorost pes a fena, čestný pes a fena, veterán pes a fena.Dále se bojovalo o nejlepší mladé psi a feny v barevných rázech,vítěz z každé barvy postoupil o nejlepšího mladého psa a fenu výstavy. To stejné proběhlo v kategorii dospělích jedinců.

Když bylo známo,který pes a fena je nejlepším pudlem dospělým, začali se chystat ti TOP o nejvyšší ohodnocení výstavy BISS.
Po povzbudivém aplausu začala rozhodčí řadit od čtvrtého místa ty nejlepší.
4.místo obsadil SBP ze třídy vetránů Nabucco Arcanus Iliria - majitelky Naďi Klírové
3.místo obsadil TČP ze třídy mladých Charmeurhusets Bond No. 9 of Envy - majitelky Evy Kynclové
2.místo obsadila HVF ze třídy mladé Caipirinha Pearls'n Stars - majitelek Jana Pacovská+Tereza Krejčí
1.místo obsadil TSP ze třídy čestné Love Song the Beautiful Grey of Marysa - majitelka Andrea Čechtická

BISS

Poděkování patří organizátorům výstavy a hlavně velký DÍK sponzorům výstavy. Náš hlavní sponzor CALIBRA dal všem zůčastněným nové vzorky krmiva a vítězům oblíbené masa JOY, které moc chutnají našim pudlím miláčkům.

Kompletní výsledky jsou zveřejněny na stránkách KCHP a fotodokumentace na FB klubu.
Děkujeme za účast a těšíme se na Vás příští rok.
Výstavní výbor KCHP

Jsme rádi, že se (nejen klubové) akce pomalu vrací "do normálu" a těšíme se na příště!

Galerie

Zpět na Novinky