Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Oblastní výstava Klubu chovatelů kníračů

10. listopadu, 2021

výstava

V sobotu 25. září se v areálu Kynologického klubu Brno – Královo pole uskutečnila Oblastní klubová výstava Klubu chovatelů Kníračů, kterou Calibra sponzorovala v podobě krmiva pro vítěze i malou pozorností pro všechny účastníky. Přečtěte si krátkou reportáž od spoluorganizátorky Ivety Hladké:

"25. 9. 2021 se konala Oblastní klubová výstava Klubu chovatelů Kníračů. Přihlášených bylo 70 psů.

kniraci1Soutěžili malí knírači v barvě: bílá, černostříbřitá, černá a pepř a sůl.
Střední knírači v barvě : černá a pepř a sůl
Velcí knírači v barvě : černá, pepř a sůl a poprvé v historii klubu byl předveden i velký knírač v barvě černostříbřité (pětiletá fena Anemone Habrůvka - chovatel Iveta Hladká). Tato barva byla schválena od 1. 7. 2021 jako oficiální povolená třetí barva u tohoto velikostního rázu. Proběhla i soutěž Dítě a pes a Chovatelská skupina.

Celé sobotní dopoledne panovalo nádherné počasí, výstava probíhala v pohodové náladě a zároveň i se skvělým občerstvením, které zajišťovali členové Kynologického klubu Brno - Královo Pole.

kniraci2Celkovým vítězem Oblastní klubové výstavy se stal střední knírač v barvě pepř a sůl Witch Benavente Alarm Beskyd."

Jménem značky Calibra gratulujeme vítězům i všem zúčastněným, kteří přišli předvést toto nádherné a stále velmi oblíbené plemeno.

Galerie

Zpět na Novinky