Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Podporujeme

Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Canisterapie s Bellou I.

Canisterapie je druh terapie, při které se využívá kontakt se psem. Cílem je zlepšení psychického i fyzického stavu člověka. Terapeutické psy pomáhají při této záslužné činnosti celému spektru lidí – od malých dětí přes dospělé lidi, lidi se zdravotním postižením až po seniory. My Vám v tomto článku představíme fenku hovawarta Bellu ze spolku Arnicanis a její práci s dětmi v předškolním věku.

Adriana a její smečka

Podporujeme - musheři

Adriana Švecová se po čase opět hlásí! S Adri jsme začali spolupracovat již před řadou let, když teprve pronikala do světa mushingu a caniscrossu. A to velmi úspěšně! Adriana se těmto aktivitám věnuje i nadále a psi ji doprovázejí i při vykonávání jejího povolání vojáka-psovoda. A abyste věděli, kdo je kdo, představí vám všechny své čtyřnohé parťáky :)

Adriana a její první závody služební kynologie

závody a zkoušky

Adrianu Švecovou můžete znát z našeho vyprávění jako mladou musherku a junior mistryni světa v canicrossu, kterou značka Calibra dlouhodobě podporuje. Už nějakou dobu se však věnuje i služební kynologii a práci armádního psovoda. Letos vyzkoušela se svým služebním psem první závody a podělila se s námi o své dojmy.

Enzo - cesta vodicího štěněte II.

Podporujeme - vodicí psi

Enzo, štěně labradora, které se připravuje na budoucí roli vodicího psa, má už 5 měsíců! Přečtěte si, jak se mu daří a co všechno se stihlo už naučit a zažít. Dosavadní cestu štěňátka pro nás zmapovala Blanka Stará, členka organizace Vodicí psi srdcem z.s..

Musher Tobi - Ježdění na Valše 2021

Podporujeme - musheři

Musher Tobi, kterého značka Calibra dlouhodobě podporuje, se i tento rok zúčastnil závodů ježdění na Valše. Pojal je zejména tréninkově na sladění osmispřeží s mladými psy, i tak si však nakonec odnesl krásné druhé místo.

Enzo - cesta vodicího štěněte I.

Podporujeme - vodicí psi

Víte, jak se vodicí psi cvičí a vychovávají pro své životní poslání? Právě teď máte jedinečnou příležitost sledovat s námi cestu štěněte Enza, které se připravuje na tuto svou velkou roli pod záštitou organizace Vodicí psi srdcem z.s. Enzo byl krmen již v chovatelské stanici krmivem značky Calibra. Když nás – Calibru – organizace oslovila s prosbou spolupráce ohledně našeho krmiva a pamlsků, neváhali jsme ani vteřinu 😊 Sledujte teď spolu s námi cestu budoucího vodicího pejska Enza, o které nás bude pravidelně informovat členka organizace Vodicí psi srdcem z.s. Blanka Stará.