Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Přehled veterinárních diet pro kočky

3. srpna, 2021

veterinární diety

V produktové řadě Calibra Veterinary Diets vám aktuálně nabízíme 9 veterinárních diet pro kočky – 5 druhů suchého krmiva a 4 typy konzerv (přičemž jedna z nich je společná pro psy a kočky). Tento článek vám přináší rychlý přehled receptur i nejčastějších onemocnění, při kterých mohou být indikovány jako součást léčby.

calibra-VD-cat-2520x1418px

Mějte prosím na paměti - podávání veterinární diety by vždy měla předcházet kompletní diagnostika a konzultace nastavení léčby u veterináře.

Calibra VD Cat Gastrointestinal & Pancreas

calibra-VD-cat-konz-gastrointestinalcalibra-VD-cat-gastrointestinal-2kg-2021Kompletní dietní krmivo pro kočky za účelem omezení akutních střevních resorpčních onemocnění a kompenzace maldigesce (poruchy trávení).

Indikace: akutní a chronické problémy s trávicím traktem, akutní a chronický průjem, chronická pankreatitida, triaditis, porucha vstřebávání, příjmu a transportu živin, poruchy trávení, EPI (nedostatečná funkce slinivky břišní), potravinová intolerance, IBD (nespecifický zánět střev), kolitida

Calibra VD Cat Renal & Cardiac

calibra-VD-cat-konz-renalcalibra-VD-cat-renal-2kg-2021Veterinární dieta pro kočky za účelem podpory funkce ledvin při chronické ledvinové nedostatečnosti a podpory funkce srdce v případě chronické srdeční nedostatečnosti.

Indikace: chronické selhání ledvin a ledvinová nedostatečnost, časné fáze srdečního selhání, chronická srdeční nedostatečnost, zvýšený krevní tlak

 

Calibra VD Cat Struvite

calibra-VD-cat-konz-struvite-managementcalibra-VD-cat-struvite-2kg-2021Kompletní veterinární krmivo pro kočky za účelem rozpuštění struvitových kamenů a omezení jejich opakované tvorby, záněty dolních močových cest.

Indikace: rozpouštění struvitových kamenů, prevence opakované tvorby struvitových kamenů, záněty močového měchýře a cest, FeLUTD (onemocnění dolních močových cest)

Calibra VD Cat Diabetes

calibra-VD-cat-diabetes-2kg-2021Kompletní veterinární krmivo pro kočky za účelem použití v případě diagnostikovaného Diabetes Mellitus (cukrovky).

Indikace: regulace přísunu glukózy a dietetická podpora při Diabetes mellitus. Krmivo má nízký obsah sacharidů a zvýšené množství vlákniny.

 

 

Calibra VD Cat Hypoallergenic Skin and Coat Support

calibra-VD-cat-hypoallergenicKompletní veterinární dieta pro kočky za účelem omezení alergických projevů na stravu a intolerance určitých komponentů či živin, podpory funkce kůže při dermatóze a nadměrné ztrátě srsti.

Indikace: potravinové alergie a intolerance, alergie na bleší kousnutí (FAD), atopická dermatitida / zánět ucha, dermatóza, podpora hojení kožních lézí a ran, nadměrná ztráta a zhoršená kvalita srsti, pro dlouhodobé použití po eliminační dietě. Zdrojem bílkovin je losos (i v hydrolyzované podobě), zdrojem sacharidů zase rýžový škrob

 

Calibra VD Dog & Cat konzerva Recovery 400g

calibra-VD-dog-cat-konz-recoveryKompletní dietní konzerva pro psy a kočky za účelem použití při nutriční obnově a regeneraci organismu v rekonvalescenci či v případě hepatické lipidózy u koček.

Indikace: období rekonvalescence a pooperačních stavů, potřeba zvýšení hmotnosti, svou strukturou a obsaženými živinami je vhodná i pro krmení sondou

 

Připravujeme pro Vás i články s bližšími informacemi o jednotlivých recepturách a nejčastějších onemocněních, pro které jsou vhodné.

Zpět na Veterinární diety pro kočky