Po loňské premiéře jsme se znovu sešli v sobotu 15. 8. 2020 v kynologickém areálu Dog Academy Beroun,tentokrát na Speciální klubové výstavě KCHP.

Před nachystáním pronajaté haly v pátek organizátorům vznikla komplikace se záplavou bahna při prudkých deštích. Majitel naznal, že výstava se musí zrušit, že nemá nikoho, kdo by prostor vyčistil. Ale dejte vědět všem, aby nedorazili, to prostě nejde...
Tak úklid, vyčištění a vysátí haly provedli manželé Faltejskovi, kteří to nevzdali a výstavu uspořádali.

V sobotu ráno dorazili pořadatelé a nebylo ani poznat, jaká pohroma předešlý den panovala, jen se musel využívat boční vchod. Z Brna dojelo plně naložené auto, které dovezlo ceny pro vítěze,vše se dochystalo, načančalo a výstava mohla začít.

Přihlášeno bylo 86 pudlů od 57 vystavovatelů.

Pozvání posuzovat přijal český rozhodčí Robert Kubeš. Ti, kteří byli na výstavě přítomni, budou jistě souhlasit, že svým vystupováním a chováním k posuzovaným psům přispěl ke klidnému a přátelskému prostředí.
V dopoledním posuzování se zadávaly tituly CAJC,CAC,res.CAC,BOJ,BOV,BOS,BOB,čekatelé klubových šampionů,Vítěz speciální výstavy, Vítěz speciální výstavy mladých a Vítěz speciální výstavy veteránů.

Odpolední soutěže byly zahájeny vyhlášením PUDLA ROKU 2019 a předány ceny zúčastněným vítězům. Své poháry a pochoutky Joy od Calibry si odnesli i čerství šampioni klubu.

Po vyhlášení se pozval zpět pan rozhodčí a pokračovalo se v závěrečných soutěžích, kde vyhráli ti nejlepší ze třídy štěňat,dorostu,čestné,veteránů, mladých a dospělích psů,také samozřejmě oblíbená soutěž dítě a pes.
Čtveřici nejúspěšnějších pudlů vybral pan rozhodčí následovně:
BISS 4.místo obsadila VBF- nejlepší fena výstavy - Calliste du Cristaux Glace´s
- majitelka MVDr.Katarina Prochotská (SK)
BISS 3.místo obsadila THF - nejlepší mladá fena výstavy - Quennie Naky Romy's Choco
- majitelka Petra Brejchová (ČR)
BISS 2.místo obsadil SČP - nejlepší pes výstavy - Magic Shamrock Sensuale Sortilegio
- majitelka Popp Breitenstein Bettina (DE)
BISS 1.místo obsadila SBF - nejlepší fena třídy čestné - Turandot Arcanus Iliria - majitelka Naďa Klírová (ČR)

BISS Beroun

Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme Janě Lossgottové za reportáž a opravdu krásně odprezentované ceny Calibra! Posuďte sami 😊

Už teď se těšíme na další společné akce a spolupráci!

Beroun ceny II

Galerie

Zpět na Novinky