"Dne 24.7.2021 se konala v tomto roce již 3. výstava Klubu chovatelů čivav, z.s. s názvem Speciální výstava, která se koná vždy po dvou letech.

Na tuto akci byla pozvána mezinárodní rozhodčí FCI paní Hana Ahrens z Rakouska, která velice ráda pozvání přijala. Přihlášeno bylo 94 jedinců, kteří jsou dle výstavního řádu rozděleny do dvou kategorií, dlouhosrstá varianta a krátkosrstá varianta.

Každá kategorie je ještě rozdělena na psy a feny. Dále do 8 tříd dle věku. Po základním posouzení všech 8 tříd psů i fen se vítězní jedinci potkali v dalším posuzování o tituly BOJ, BOV, BOB, BOS, kteří postoupili do závěrečných soutěží o nejlepšího představitele plemene Nej veterán, Nej štěně, Nej dorost, Nej mladý jedinec a Nej jedinec celé výstavy.

222138471_502180584378007_3473762129840609433_n

Nejlepším mladým jedincem výstavy (tedy BIS Junior), kterého můžete vidět i na úvodní fotce, se stal pes krátkosrsté varianty ARCTUR II Belissimo Bravo (maj. Vodrážková Koudelová).

Ocenění Best In Show získala krátkosrstá fenka Bubble Born to be Star (maj. Šárka Součková).

Akce byla zahájena v 9 hod a ukončena v 15:30. Při zahájení byli všichni účastníci přivítáni, byl sdělen program výstavy. Zároveň byl představen hlavní sponzor výstavy a jeho portfolio společnosti a poděkováno za sponzorské dary, dále bylo poděkováno členům klubu, kteří věnovali sponzorské dary. Celá akce se nesla ve velmi přátelském duchu a všichni zúčastnění odcházeli s dobrými pocity a krásnými zážitky."

Jménem značky Calibra gratulujeme vítězům i všem zúčastněným, kteří na výstavách jistě nasbírali cenné zkušenosti.

Galerie

Zpět na Novinky