Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Superprémiová řada Calibra Expert Nutrition se mění... a samozřejmě k lepšímu!

16. října, 2020

Přejít na náhledy produktů

Jestli znáte produkty značky Calibra a krmíte s nimi, tak jste jistě zaznamenali, že v poslední době prošly mnoha změnami.  A to se netýká pouze obalů, ale hlavně jsme vylepšili jejich složení. Svět výživy domácích mazlíčků se neustále vyvíjí přicházejí nové poznatky a zlepšuje se i technologická stránka výroby granulí. A značka Calibra s tím drží krok!

Ze superprémiového krmiva pro psy jsme v tomto roce inovovali i naši řadu Expert Nutrition. K pěti původním recepturám jsme přidali dvě další granule Neutered jsou uzpůsobené potřebám kastrovaných psů a City ocení převážně páníčkové aktivních psů, kteří žijí v městském prostředí.

fulvic acid (1)Všechny receptury této inovované řady jsou monoproteinové a nově obsahují funkční aditivumkyselinu fulvovou, která má celou škálu pozitivních účinků na organismus psa. Působí protizánětlivě, má antioxidační a detoxikační účinky, přispívá k dobrému trávení.

Funkční složky Calibra receptur expertní výživy jsou vždy bonusem, nejsou přidávány na úkor množství masa nebo jiných základních surovin.  Ba naopak jsme v této inovované řadě navýšili právě celkový obsah masové složky.   

Inovovali jsme tyto receptury expertní výživy:

Energy pro aktivní psy

calibra-dog-expert-nutrition-energy-oldcalibra-dog-expert-nutrition-energy

Light ke snížení hmotnosti

calibra-dog-expert-nutrition-light-oldcalibra-dog-expert-nutrition-light

Mobility na podporu kloubů

calibra-dog-expert-nutrition-mobility-oldcalibra-dog-expert-nutrition-mobility

Sensitive pro citlivé psy

calibra-dog-expert-nutrition-sensitive-oldcalibra-dog-expert-nutrition-sensitive

Oral Care pro zdravý chrup

calibra-dog-expert-nutrition-oral-care-oldcalibra-dog-expert-nutrition-oral-care

K tomu jsme přidali dvě úplně nové receptury:

calibra-dog-expert-nutrition-city

 

Expert Nutrition City - pro psí mazlíčky z městského prostředí, kteří žijí aktivním stylem života. Krmivo obsahuje zvýšené množství vitaminů a chelátových minerálů, které podporují celkové zdraví a vitalitu pejsků. Přidali jsme i antioxidanty, které snižují výskyt volných radikálů a přispívají k podpoře imunity v prašném prostŕedí města.

 

 

 

calibra-dog-expert-nutrition-neutered

 

 

Expert Nutrition Neutered - pro sterilizované/kastrované psy. Receptura s mírně sníženým množstvím kalorií, vysokým množstvím kvalitních kuřecích bílkovín a rýže napomáha dobré kondici pejska, pečuje o svalovou hmotu a podporuje jeho vitalitu.

 


Vyzkoušejte vylepšené receptury Calibra Expert Nutrition, které jsme přizpůsobili specifickým potřebám psů a staňte se páníčkem snů!


Zpět na Produktové řady