Produktová řada:

Pro koho:

Calibra Dog HA Starter & Puppy Lamb

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Starter & Puppy.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro štěňata (do 3 měsíců), které je vhodné i pro březí a kojící feny. Krmivo Calibra Starter & Puppy jsou hypoalergenní granule pro štěňata ve věku od 4 týdnů do 3 měsíců. Kompletní superprémiová výživa je nutričně vhodná také pro březí a kojící feny. Vysoce stravitelné krmivo s jehněčím masem a nízkým obsahem obilovin je speciálně určeno pro citlivé zažívání štěňat po odstavu. Výhody: - vysoký obsah jehněčího a krůtího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - beta-glukany a prebiotika pro silný imunitní systém Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Junior Small Breed Chicken

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Junior Small Breed Chicken.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro mladé psy (3–12 měsíců) malých plemen (1–10 kg). Krmivo Calibra Junior Small Breed / Chicken & Rice jsou hypoalergenní granule pro štěňata a mladé psy miniaturních a malých plemen ve věku od 3 měsíců až po dokončení růstu. Menší velikost granulí a skvělá chuť pro podporu příjmu krmiva. Vysoce stravitelné kompletní krmivo s kuřecím masem a nízkým obsahem obilovin vyhovuje velmi citlivému zažívání štěňat a mladých psů. Výhody: - vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - beta-glukany a prebiotika pro silný imunitní systém Velikost balení: 2 kg, 7 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Junior Medium Breed Chicken

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Junior Medium Breed Chicken.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro mladé psy (3–15 měsíců) středních plemen (10–30 kg). Krmivo Calibra Junior Breed / Chicken & Rice jsou hypoalergenní granule pro štěňata a mladé psy střední velikosti ve věku od 3 měsíců až po dokončení růstu. Chuťově atraktivní a dobře stravitelné kompletní krmivo s kuřecím masem a s nízkým obsahem obilovin vyhovuje i citlivému zažívání štěňat a mladých psů. Výhody: - vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - beta-glukany a prebiotika pro silný imunitní systém Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Junior Medium Breed Lamb

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Small&Medium Breed Lamb.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro mladé psy (3–15 měsíců) středních plemen (10–30 kg). Krmivo Calibra Junior Breed / Lamb & Rice jsou hypoalergenní granule pro štěňata a mladé psy střední velikosti ve věku od 3 měsíců až po dokončení růstu. Vysoká stravitelnost bílkovin z jehněčího masa zajišťuje optimální růst mladého organismu a svým složením také napomáhá správnému vývoji trávicího traktu a imunitního systému štěňat a mladých psů. Výhody: - vysoký obsah jehněčího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - lososový olej jako zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Junior Large Breed Chicken

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Junior Large Breed Chicken.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro mladé psy (3–24 měsíců) velkých plemen (nad 30 kg). Krmivo Calibra Junior Breed / Chicken & Rice jsou hypoalergenní granule pro štěňata a mladé psy velkých plemen ve věku od 3 měsíců až po dokončení růstu. Velikost granulí je přizpůsobena potřebám velkých plemen. Krmivo je obohaceno o kloubní výživu, která předchází kloubním problémům u psů v dospělosti. Receptura z kuřecího masa je chuťově atraktivní a dobře stravitelná, navíc s nízkým obsahem obilovin, aby vyhovovala citlivému zažívání štěňat a mladých psů. Výhody: - vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - přídavek kloubní výživy pro zdravý vývoj pohybového aparátu Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Junior Large Breed Lamb

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Junior Large Breed Lamb.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro mladé psy (3–24 měsíců) velkých plemen (nad 30 kg). Krmivo Calibra Junior Breed / Lamb & Rice jsou hypoalergenní granule pro štěňata a mladé psy velkých plemen ve věku od 3 měsíců až po dokončení růstu. Velikost granulí je přizpůsobena potřebám velkých plemen. Krmivo je vyvinuté tak, aby vyhovovalo delší fázi růstu velkých plemen. Chondroprotektiva obsažená v této receptuře předchází kloubním problémům u psů v dospělosti. Jehněčí maso a nízký obsah obilovin vyhovuje i velmi citlivému zažívání štěňat a mladých psů. Výhody: - vysoký obsah jehněčího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - přídavek kloubní výživy pro zdravý vývoj pohybového aparátu Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Adult Small Breed Chicken

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Adult Small Breed Chicken.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy malých plemen (1–10 kg). Krmivo Calibra Adult Small Breed / Chicken & Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy miniaturních a malých plemen o váze od 1 do 10 kg. Drobné granulky s atraktivní chutí jsou přizpůsobeny pro snadný příjem krmiva. Vysoce stravitelné kompletní krmivo s kuřecím masem a s nízkým obsahem obilovin vyhovuje i citlivému zažívání. Receptura s vyšší energetickou hodnotou a nízkou krmnou dávkou vyhovuje specifickým potřebám malých plemen. Výhody: - vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - lososový olej jako zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst - prebiotika, sušená jablka, řepné řízky a extrakt z juky pro dobré trávení bez nadýmání a zažívacích obtíží Velikost balení: 2 kg, 7 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Adult Medium Breed Chicken

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Adult Medium Breed Chicken.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy středních plemen (10–30 kg). Krmivo Calibra Adult Breed / Chicken & Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy s váhou 10–30 kg. Chuťově atraktivní a dobře stravitelné kompletní krmivo s kuřecím masem a s nízkým obsahem obilovin vyhovuje i citlivému zažívání. Obsažené Beta-glukany a prebiotika posilují imunitní systém a lososový olej pomáhá zlepšovat kvalitu kůže a srsti. Výhody: - vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - lososový olej jako zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Adult Medium Breed Lamb

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Adult Medium Breed Lamb.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy středních plemen (10–30 kg). Krmivo Calibra Adult Medium Breed / Lamb & Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy s váhou od 10 do 30 kg. Vysoce stravitelné krmivo s jehněčím masem a nízkým obsahem obilovin vyhovuje i velmi citlivému zažívání. Vyvážený obsah vitamínů a nenasycených mastných kyselin pozitivně ovlivňuje imunitní systém a pečuje o kvalitu srsti. Výhody: - vysoký obsah jehněčího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - lososový olej jako zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Adult Large Breed Chicken

Hypoallergenic Superpremium Doprodej


Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Adult Large Breed Chicken.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy velkých plemen (nad 30 kg). Krmivo Calibra Adult Large Breed / Chicken & Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy velkých a obřích plemen s váhou nad 30 kg. Velikost granulí je přizpůsobena fyziologickým potřebám psů velkých plemen. Přidaná chondroprotektiva pomáhají chránit kloubní chrupavky. Krmivo z kuřecího masa je velmi dobře stravitelné a s nízkým obsahem obilovin, aby vyhovovalo i citlivému zažívání. Výhody: - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - extra přídavek kloubní výživy pro ochranu pohybového aparátu velkých plemen - lososový olej jako zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Adult Large Breed Lamb

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Adult Large Breed Lamb.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy velkých plemen (nad 30 kg). Krmivo Calibra Adult Large Breed / Lamb & Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy velkých a obřích plemen s váhou nad 30 kg. Velikost granulí je přizpůsobena potřebám velkých plemen. Receptura s jehněčím masem a s nízkým obsahem obilovin je vysoce stravitelná, tak aby krmivo vyhovovalo i velmi citlivému zažívání. Obsah bílkovin plně respektuje požadavky na výživu pro velká plemena psů a obsah chondroprotektiv pomáhá chránit kloubní chrupavky. Výhody: - vysoký obsah jehněčího masa (32 %), nízký obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - extra přídavek kloubní výživy pro ochranu pohybového aparátu velkých plemen Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu

Calibra Dog HA Senior Medium & Large Breed Chicken

Hypoallergenic Superpremium Doprodej

Doprodej - nahrazeny novou recepturou Life Senior Medium&Large Chicken.
Kompletní hypoalergenní krmivo pro starší psy středních a velkých plemen (nad 10 kg). Krmivo Calibra Senior Medium & Large Breed / Chicken & Rice jsou hypoalergenní granule určené pro starší psy středních a velkých plemen. Jsou obohaceny o kloubní výživu pro intenzivnější péči o klouby a pohybový aparát starších psů. Vysoce stravitelné kompletní krmivo s kuřecím masem a sníženým obsahem obilovin je vhodné i pro seniory s citlivým zažíváním. Výhody: - vysoký obsah kuřecího masa, snížený obsah obilovin (pouze rýže) - hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností - zvýšený obsah kloubní výživy pro ochranu kloubů a zachování dobré pohyblivosti Velikost balení: 3 kg, 14 kg.

Detail produktu