Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Francouzský buldoček

plemena psů

Francouzský buldoček, ikona mezi společenskými psy, zaujal srdce mnoha milovníků psů svou přátelskou osobností a roztomilým vzhledem.

Pudl

plemena psů

Pudl je jedním z vzhledově nejosobitějších a velikostně nejrozmanitějších plemen psů. Je známý svou inteligencí, elegantním vzhledem a přátelskou povahou. Přestože se často spojuje s luxusem, pudl je především oddaným společníkem, který si získá srdce svých majitelů svým jedinečným charakterem.

Canisterapie s Bellou I.

Canisterapie je druh terapie, při které se využívá kontakt se psem. Cílem je zlepšení psychického i fyzického stavu člověka. Terapeutické psy pomáhají při této záslužné činnosti celému spektru lidí – od malých dětí přes dospělé lidi, lidi se zdravotním postižením až po seniory. My Vám v tomto článku představíme fenku hovawarta Bellu ze spolku Arnicanis a její práci s dětmi v předškolním věku.

Bígl

plemena psů

Bígl je temperamentní a přátelské plemeno psa, které se vyznačuje vynikajícím čichem a loveckými instinkty. Tito psi jsou známí pro svou lásku ke stopování.

Jorkšírský teriér

plemena psů

Jorskšírský teriér je plemeno psa plné energie a odvahy. I přes svou malou postavu se vyznačuje statečností a vřelým temperamentem. Je to inteligentní a oddaný společník, který se rychle připoutá ke své rodině.

Začínáme s noseworkem I.

rady a tipy Psí sporty

Nosework je relativně mladý sport, který se ovšem rychle šíří v Česku i na Slovensku. Velkou výhodou této aktivity je, že ji – minimálně v rekreační formě – může provádět prakticky každý pes. Zaujal vás tento sport? V tom případě čtěte dále.

Australský ovčák

plemena psů

Australský ovčák, známý také jako „australák,“ je plemeno psa, které se vyznačuje nejen svou výjimečnou inteligencí, ale i jedinečným vzhledem a věrností, kterou prokazuje své rodině. S výraznou pracovitostí a plný energie, tento pes není pouze pracovním společníkem, ale také skvělým kamarádem pro lidi s aktivním životním stylem.

Německý ovčák

plemena psů

Německý ovčák je jedním z nejoblíbenějších plemen psů po celém světě. Jeho věrnost, inteligence a odvaha ho činí skvělým společníkem a pracovním psem.

Nová řada veterinárních pamlsků Calibra

Věděli jste, že do jídelníčku psa krmeného veterinární dietou nepatří jen tak ledajaké pamlsky či dobrůtky? Mohlo by totiž dojít k narušení efektu léčby, kvůli které je podávána veterinární dieta.
Nové veterinární pamlsky Calibra Veterinary Diets Snacks jsou ideální pro psy na veterinární dietě. Řada Calibra Veterinary Diets Snacks se skládá ze šesti receptur veterinárních pamlsků, které pokrývají nejčastější zdravotní indikace u psů.