Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Ohlédnutí se za loveckými zkouškami

závody a zkoušky

Značka Calibra dlouhodobě podporuje akce Okresního mysliveckého spolku Třebíč, který pravidelně pořádá různé lovecké zkoušky. V tomto článku přinášíme ohlédnutí se za červnovými Barvářskými zkouškami a Zkouškami z bezkontaktního norování. O průběhu obou akcí nám povyprávěla předsedkyně spolku Eva Illová.

Pamlsky s čerstvým masem Calibra Verve

Calibra má zbrusu nové pamlsky pro psy s čerstvým masem a bez obilovin. Chutné odměny jsou v polovlhké nebo křupavé variantě, 3 receptury jsou zcela bez kuřete. Tak s chutí do toho!

Psi a nástrahy léta

rady a tipy

Léto je obdobím dovolených, výletů, dlouhých večerů trávených venku a vodních radovánek. Abyste si tento čas užili se svým čtyřnohým parťákem, je dobré počítat i s nástrahami, které na něho číhají. Věříme, že se vám tato rizika v létě vyhnou – a to právě díky tomu, že o nich víte a budete se v létě držet několika zásad.

Klubová výstava saharských chrtů

výstava

Slyšeli jste již o tzv. saharských chrtech? Jde o máločetná plemena azawakh a sloughi, která u nás sdružuje právě Klub saharských chrtů. Tyto elegantní psy s typickým ladným pohybem chrtů jste mohli vidět na červnové klubové výstavě, kde se představilo téměř 20 jedinců. Přečtěte si více v krátké reportáži od jednatelky klubu Jany Štepánkové.

Limitované degustační balíčky JOY pro psy

Máte doma čtyřnohého gurmána, který rád ochutnává nové pamlsky? Nebo si zkrátka Váš pejsek zaslouží pořádnou dávku radosti? V tom případě vyzkoušejte naše degustační balíčky Calibra JOY!

Psi a letní horka

rady a tipy

Horké letní dny dávají zabrat i našim čtyřnohým kamarádům. Každý rok přitom čelíme stále častějším vlnám veder, kdy se teploty pravidelně vyšplhají i na 35 stupňů Celsia. Jak přežít tyto teplé dny ve zdraví a pohodě?

Výstava psů – vyznáte se v třídách a titulech?

výstava rady a tipy

Výstavy psů vypadají na první pohled jednoduše – až do chvíle, kdy se rozhodnete na jednu z nich se svým pejskem poprvé přihlásit. Do které třídy ho máte přiřadit? Co jsou všechny ty zkratky typu CAC, BOB, KV a další, o kterých si čtete v propozicích? A na jaký typ výstavy ho vlastně můžete přihlásit?

Klubová výstava MSBMK

výstava

V sobotu 28. 5. se ve Zbraslavi u Brna konala klubová výstava a bonitace pod patronací Moravskoslezského Bulldog-mops klubu. Přečtěte si krátkou reportáž z této akce a pokochejte se pohledem na vítěze.