Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Calibra Dog Verve - zážitek z čerstvého masa

Zobrazit

Vánoční přání spolku Arnicanis

Tento rok byl nepochybně pro všechny velkou zkouškou. Mnoho z nás se potýkalo s omezeními nejen v osobním, ale i pracovním životě. Přichází však kouzelné období Vánoc – ten magický čas, kdy se všichni alespoň na chvíli zastavíme, přehodnotíme, co se nám podařilo a za co jsme vděční. Tento rok nás bude spojovat jedno velké přání – aby se vše zase vrátilo do normálu. Se svým přáním se připojuje i spolek Arnicanis:

O putovní pohár města Sedlčany

závody a zkoušky

V září se v areálu kynologického klubu uskutečnil již 26. ročník závodu O putovní pohár města Sedlčany. Značka Calibra s radostí sponzorovala tuto akci, na které jste se kromě „tradičních“ ovčáckých plemen mohli setkat i s briardem či anglickým špringršpanělem. Jedinečnou atmosféru tohoto závodu vám prostřednictvím fotek a reportáže přináší místopředsedkyně klubu Michaela Strakatá.

Výstava francouzských buldočků

výstava

Září se neslo ve znamení výstav – potvrzuje to i klubová výstava francouzských buldočků. Zúčastnilo se jí 142 jedinců tohoto populárního plemene a značka Calibra byla při tom! Přeneste se na chvíli do golfového areálu Poděbrady prostřednictvím krásných fotek a krátké reportáže od organizátorů výstavy.

Výstava Amerických stafordšírských teriérů

výstava

Září se letos ukázalo jako ideální měsíc na organizaci vnějších akcí a výstav. Využil to i Klub Amerických stafordšírských teriérů, který v termínu 19.–20. 9. uspořádal klubovou výstavu. A Calibra jako hlavní sponzor nemohla chybět! Přečtěte si krátkou reportáž od organizátorů a pokochejte se nádhernými fotkami 😊

Musher Tobi - Hrobská jízda

závody a zkoušky

Musher Tobi, kterého značka Calibra dlouhodobě sponzoruje, si opět vybojoval krásné umístění se svou „Pulp Fiction“ sestavou psů. Přečtěte si jeho zhodnocení závodu a podívejte se na video z trati.

Canisterapeutické víkendy

O tom, že psi mají blahodárný vliv na naši psychiku, se už ani nemusíme zmiňovat. Stále častěji se speciálně vycvičení psi využívají i v rámci terapií pro hendikepované lidi. Této činnosti se věnuje i organizace Dobromysl, která pravidelně uskutečňuje tzv. canisterapeutické víkendové pobyty. Značka Calibra vždy ráda podpoří takové krásné a nesmírně prospěšné aktivity a pro čtyřnohé terapeuty nachystala lahodné odměny.