Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Svět Calibra Calibra

Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Se psem do Chorvatska

rady a tipy

Jaká jsou obecná pravidla pro cestování se psem, na to jsme se podívali v minulém článku Cestování do zahraničí. Dnes se zaměříme na Chorvatsko. Ruku na srdce, chcete-li se psem k moři, tohle bude pravděpodobně jedna z prvních destinací, která vás napadne.

Jitrnička aneb velký závod pro malá plemena

Článek o Velkém závodu pro malá plemena o brněnskou jitrničku píšu už po deváté. Nechci pořád recyklovat stejné věty. Ti, kdo tam byli, vědí, jaké to bylo, a kdo nebyl, stejně nebude z článku cítit tu náladu, přátelství a mokro. Ale pro ty, kdo nebyli a chtěli by příště přijít, musíme uvést alespoň nějaká fakta.

Cestování do zahraničí

rady a tipy

Pomalu ale jistě se nám blíží léto, a s tím spojený čas dovolených. Jestli zvažujete, že svého psího parťáka vezmete s sebou, určitě se budete muset na cestu o trochu více připravit. Dnes se zaměříme na to, co je potřeba, když chcete se svým mazlíčkem do zahraničí.

Irský setr

plemena psů

Irský setr je známý svým elegantním vzhledem a přátelskou povahou. Toto plemeno nabízí svým majitelům nejen krásu, ale i oddanost a spolehlivost.

Anglický buldok

plemena psů

Anglický buldok, s jeho charakteristickým vzhledem a přátelskou povahou, je obecně dobře známým plemenem. Tato ikonická rasa nabízí svým majitelům lásku, oddanost a spolehlivost.

Stafordšírský bulteriér

Jeho kompaktní postava, energická povaha, inteligence a vřelost k lidem z něj dělají výjimečného společníka, který si dokáže získat srdce každého, kdo se s ním setká.

Dalmatin

plemena psů

Pes s jedinečným vzhledem, který zaujal i filmový průmysl. Kdo by neznal film 101 dalmatinů? Toto plemeno však nabízí víc než jen krásný kožich, po kterém toužila Cruella.

Rotvajler

plemena psů

Pes s úžasnou kombinací síly a oddanosti, je známý svou impozantní postavou a neochvějnou věrností svým majitelům.

Border kolie

plemena psů

Border kolie, jedno z nejvíce inteligentních a pracovitých plemen psů. Zaujme chovatele svým vzhledem i energií.

Anglický kokršpaněl

Anglický kokršpaněl, elegantní a milý, patří mezi jedny z nejoblíbenějších rodinných psů. Jeho kouzlo spočívá nejen v nádherném vzhledu, ale také v přátelské a přizpůsobivé povaze.