Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Tábor na strakato - setkání českého strakatého psa

29. října, 2021

Druhý zářijový víkend se v areálu RioStar v Moravském Berouně konalo celostátní setkání chovatelů a příznivců českého strakatého psa. Na účastníky setkání čekal od pátku do neděle opravdu bohatý program, včetně klubové výstavy, kterou značka Calibra sponzorsky podpořila. Přečtěte si více od organizátorů akce Martiny Pastuchové a Patrika Nedomy:

IMG_4233"Akce se vydařila, naplánované jak sportovní-tréningové, tak poslechové/přednáškové programy proběhly dle plánu. Účastníci projevovali nadšení z aktivit, spokojenost. 
Jednotlivé aktivity byly na závěrečném táborovém ohni vyhodnoceny a vítězové také obdrželi ocenění, vzorky krmiva a konzervy.

Výstava s předvedením 40ti psů ve všech věkových třídách proběhla s vyhlášením jednotlivých vítězů tříd, následně také hodnocením BOB, BOS, BOJ a oceněním vítězů.
Děkujeme za sponzoring a těšíme se na další možnou spolupráci."
IMG_0637

Jménem značky Calibra gratulujeme všem vítězům a těší nás, že jsme mohli podpořit krásnou akci právě pro české národní plemeno. Setkání se zúčastnilo téměř 100 psů a více než 180 příznivců tohoto strakáče, což je opravdu úctyhodné číslo! Věříme, že v dalším roce jich bude ještě víc :)

Galerie

Zpět na Novinky