Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Testeři se pustili do konzerv!

2. dubna, 2020

testujeme rady a tipy

Jako výrobci krmiv a dobrot pro pejsky a kočičky se snažíme především o to, aby byli všichni – od mazlíčka až po jeho páníčka – spokojení a proto se snažíme neustále vymýšlet nové vychytávky a příchutě, abychom uspokojili i ty největší gurmány. Z toho důvodu jsme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, která nám v tomto úsilí pomáhá. Posíláte nám různé fotky a videa vašich pejsků a kočiček s komentáři, jak jim chutná (za což moc děkujeme).

IMGP3010

Tentokrát jsme se rozhodli podívat trošku blíže na konzervy z řady Calibra Premium line, které jsou na trhu dostupné od loňského července! „Obětními beránky“ se stali pejskové Jade, Justy a Jerry z  Freestyle Paws CZ 🙂

Na vyzkoušení jsme jim poslali 3 různé příchutě (z celkových pěti na trhu) drůbeží + zelenina, hovězí + kuřecí a kuřecí. A jak jim chutnalo? To nám svými slovy popsala jejich panička, Aneta Marisová:

Dobrý den,

s hafany bychom rádi poděkovali za možnost vyzkoušet konzervy z řady „Calibra Premium Line“ a tak posílám naše postřehy z testování 🙂. Na vyzkoušení nám přišly hned 3 různé příchutě  a naši hafani Jade, Justy a Jerry je postupně všechny vyzkoušeli.

Začnu u obalu a gramáže – u obalu si není na co stěžovat, je na něm vše potřebné pěkně přehledně. Konzervy jsou pro naše psy jen zpestřením, ne hlavní stravou, takže balení 800g je pro 3 menší psy úplně ideál, krásně se dostalo na všechny, zkrátka super 🙂 Pro jednoho psa by konzerva vydržela i na víc dávek.

Ve složení bych uvítala i vyšší procento konkrétního masa, ale jako doplněk stravy za velice rozumnou cenu jsou tyhle konzervy pořád super volba.  A teď už k samotnému testování!

Drůbeží se zeleninou: [#product-263] „Zeleninovku“ jsme vyzkoušeli hned jako první. Po otevření jde vidět konzerva napěchovaná po okraj, „rosolu“ je opravdu minimum, což je super a oceňuji. Jde vidět i hrášek či mrkev. Konzerva se snadno dávkuje, není to žádná kaše ani zatuhlina. Prostě tak akorát.

Taky krásně voní, takže ani není divu, že se Jerry snaží ujídat ještě dřív, než nandám do misek. Jerry se do jídla pustil tak, že jsem ani nestihla nic pořádného vyfotit! Novou baštu zkoušeli i Jade a Justy. Jademu málo co chutná tak, aby se kvůli tomu snažil. Za konzervu se ale opravdu snažil. Původně jsem mu chtěla konzervu dát jen na vyzkoušení, ale nakonec jsme toho využili k procvičení několika cviků a za odměnu dostal ještě přidáno. I Justy se mohla po konzervě utlouct 🙂

Hovězí s kuřecím:[#product-262]
Konzerva premium line hovězí + kuřecí

Jako druhá byla na řadě konzerva „hovězí + kuřecí“.

Tahle voněla snad ještě líp, než předchozí „drůbež+zelenina“. Opět ji ochutnali Jade, Jerry i Justy. Nadšení bylo opět veliké, obzvlášť Justy by nejradši zbaštila celou tu velkou konzervu sama. Konzerva „hovězí a kuřecí“ vypadala také moc hezky a chutně, konzistencí možná i líp než předchozí zelená. 

Kuřecí:[#product-264]

Konzerva premium line kuřecí

Poslední testovanou byla konzerva s příchutí „kuřecí“. Řekla bych, že „kuřecí“ a „hovězí + kuřecí“ jsou si hodně podobné, takže i tady se hafani s nadšením nacpali (skoro to vypadalo, jako by měsíc nic nejedli 😀 ). Řekla bych, že by se i přerazili, aby tu konzervu dostali, přímo mizela před očima, takže jsem moc nestíhala fotit.

Celkově vzato za nás rozhodně velká spokojenost, Jade, Justy i Jerry byli nadšení a všechny konzervy jim ohromně chutnaly, zároveň se neobjevily žádné náznaky o tom, že by některému ze psů konzervy jakkoliv nesedly. Je super, že jsou tyto konzervy skutečně plné a ne z poloviny rosol, jako některé jiné, a že neobsahují zbytečnou chemii. 

Tímto moc děkujeme za možnost vyzkoušení!

S pozdravem,

Aneta Marisová & Jade, Justy a Jerry

Moc nás těší, že si pejskové i panička testování užili (jak je vidět na fotografiích) a především máme radost, že jim CHUTNALO, protože tím pádem vidíme, že má naše práce smysl 🙂

Foto a video: Anita Marisová  

Podívejte se také na video z testování, které najdete v Galerii.

Galerie

Zpět na Novinky