Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Vánoce a naši miláčci: Nezapomeňme na ty, kteří jsou s námi každý den

7. prosince, 2023

rady a tipy

Vánoce jsou čas radosti, sdílení a obdarování našich blízkých. A mezi těmito milovanými by neměli chybět ani naši věrní společníci – psi a kočky, kteří jsou pevnou součástí našich rodin. V jejich očích vidíme nejen radost, ale i lásku a oddanost. Proto bychom na ně neměli zapomínat ani během svátků.

christmas-3015776_1280

Přinášíme vám několik tipů, jak vaše miláčky potěšit!

Pro pejsky

Pamlsky, které rozjasní jejich den

Psi milují dobroty! To určitě víte. Co takhle překvapit je netradičním pamlskem? Odměňujete-li svého psa hlavně u výcviku, Vánoce můžete oslavit právě pamlskem „jen tak“. Pro tuto příležitost doporučujeme vybrat nějaký nový druh, nebo jiný typ, než běžně používáte. Výjimečnost určitě ocení.  [#product-3936]

Možná máte zkušenost s výcvikovými pamlsky Calibra Joy Training. Ty jsou skvělé pro spoustu drobného odměňování a určitě s nimi neuděláte chybu. Stačí vybrat jinou příchuť než obvykle. Nebo pořídit rovnou mix příchutí v našem výhodném balíčku, kde navíc dostanete dárek – klikr na trénink. K dispozici máme variantu pro malé psy, ale i pro střední a velká plemena.

Chcete-li něco úplně jiného, tak pro vás máme specialitu. Calibra Dog Verve Snack je řada luxusních, voňavých pamlsků s čerstvým masem a bylinkami. Už jen vůně po otevření sáčku ohromí nejen vašeho mlsala, ale i vás. Tyto pamlsky můžete najít ve dvou variantách. První je „Semi-Moist“, tedy polovlhké a měkké pamlsky. Ty se snadněji koušou a jsou tedy vhodné i pro psy s problémy se zuby a starší psy. Pro milovníky křupnutí existuje varianta „Crunchy“. Tyto pamlsky jsou sušší a krásně křupavé.

Hračky pro nekonečnou radost

ai-generated-8415960_1280Hračky jsou vždy hit! Od plyšáků po odolné kosti - možností je nespočet. Určitě sami nejlépe tušíte, jaký typ má váš pejsek nejraději. Určitě ale vybírejte hračku, která bude nejen zábavná, ale i bezpečná.

Vše v jednom

Chcete-li pořídit od každého něco a ušetřit si čas s výběrem máme pro vás Calibra vánoční balíček pro psa. Najdete zde nejen pamlsky Calibra Joy, ale i Verve. Navíc jsme přidali dvě vynikající konzervy. Jednu z řady konzerv Calibra Verve a druhou monoproteinovou konzervu z řady Life. Můžete tak i zařadit další zpestření jídelníčku. Plyšová hračka jako dárek pro vašeho miláčka je další malou radostí ukrytou v tomto krásném dárkovém balení.

Hledání dárků jako zábavná aktivita

Schování dárků a následné vyhledávání je skvělou aktivitou pro psa. Tato hra nejen poskytuje zábavu, ale také stimuluje jejich mysl a čichové schopnosti. Pamlsky, nebo hračku můžete schovat někde v domě, na zahradě, nebo klidně i pod stromečekem. Váš pes vůni rozhodně pozná, jen nezapomeňte přidat něco voňavého i k samotné hračce. Ať má pes stopu.

Pro kočičky

Vlhké krmivo pro mlsaly

[#product-3937]Krmíte jen granulemi? Nebo své kočce dopřáváte konzervy a kapsičky pravidelně? Tak, či tak na svátky můžete vyzkoušet nějakou speciální příchuť a zpestřit tak vaší kočce jídelníček. V naší nabídce máte mnoho možností. V řadě Calibra Life pro vám máme 8 výborných mono proteinových konzerv (s jedním druhem masa).

Ve stejné řadě najdete i mnoho druhů šťavnatých kapsiček. Nevíte-li, kterou zvolit doporučujeme multipack, tedy větší a výhodnější balení s mixem těch nejoblíbenějších druhů.

Lahodné pamlsky pro kočičí chuťové buňky

kitty-2407454_1280Kočky mají své preference, když přijde na pamlsky. Některé kočky mají pamlsky rády, jiné zase pamlskům neholdují vůbec. Chcete-li prozkoumat, jak je to u vaší kočky, můžete zkusit jeden z našich pamlsků Joy.

Hračky pro jejich pudy

Kočky milují hračky, které je podněcují jejich základní instinkt – lov! Lasery, interaktivní hračky, peříčka nebo plyšové myši jsou vždy skvělým způsobem, jak probudit lovce. Obzvláště kočky žijící v bytě ocení novou výzvu. Třeba i díky tomu dají chvilku pokoj vánočním ozdobám na stromečku 😊

Od každého něco

Chcete svému miláčkovi dopřát vše? Máme pro vás Calibra vánoční balíček pro kočku. V krásné dárkové krabici najdete nejen multipack (12 ks kapsiček), ale i konzervy Life. Dárek v podobě hračky navíc potěší nejen bříško vašeho lovce.

Nezapomeňte na sebe

Doporučujeme

Čtete-li tento článek, tak jste nepochybně starostlivý páníček. Jak my říkáme – PÁNÍČEK SNŮ! A každý páníček snů si zaslouží potěšit i sebe. Máme pro vás krásné lahve na pití, termosky, tašky a spoustu jiných předmětů, které vám skvěle poslouží na při venčení, nebo jen tak. Mrkněte na Calibra Merch a udělejte si radost.

Přejeme krásné svátky!

Zpět na Blog Calibra