Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Veterinární diety

Máte doma pejska nebo kočičku, kteří se potýkají se zdravotním problémem? Naordinoval vašemu miláčkovi veterinář speciální veterinární krmivo nebo hledáte bližší informace k dietám od značky Calibra? Přejděte na nabídku našich veterinárních diet pro psy nebo pro kočky a najděte odpovědi na nejčastější otázky.

Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Nová řada veterinárních pamlsků Calibra

Věděli jste, že do jídelníčku psa krmeného veterinární dietou nepatří jen tak ledajaké pamlsky či dobrůtky? Mohlo by totiž dojít k narušení efektu léčby, kvůli které je podávána veterinární dieta.
Nové veterinární pamlsky Calibra Veterinary Diets Snacks jsou ideální pro psy na veterinární dietě. Řada Calibra Veterinary Diets Snacks se skládá ze šesti receptur veterinárních pamlsků, které pokrývají nejčastější zdravotní indikace u psů.

Veterinární diety – kdy, proč a jak použít

Veterinární diety

Veterinární diety jsou krmiva určená pro specifické účely výživy. Používají se v době různých zdravotních obtíží, mezi které patří například: diabetes, zánět slinivky břišní, alergie na krmivo, obtíže s pohybovým aparátem aj. Účelem použití veterinárních diet je napomoci stabilizovat a udržet organismus daného jedince v co nejlepším možném stavu.

VD Ultra Hypoallergenic Insect Protein pro psy

Máte doma pejska, u něhož je podezření na potravinovou alergii? Calibra přináší unikátní veterinární dietu s hmyzím proteinem. S tímto netypickým druhem bílkovin se pes zpravidla ještě nesetkal a díky tomu je tato receptura s hmyzem vhodná pro eliminační dietu.

Veterinární diety - nejčastější otázky a odpovědi

veterinární diety

Předepsal vám veterinář užívání veterinární diety pro vašeho pejska nebo kočičku? Její podávání vám určitě zdůvodnil a vysvětlil přímo v ordinaci, ale možná vás až s odstupem času napadlo pár otázek, na které jste se nestihli zeptat. V tomto článku vám přinášíme odpovědi na nejčastější otázky ohledně užívání veterinárních diet (ať už jde o pejska anebo kočičku).

Přehled veterinárních diet pro kočky

veterinární diety

V produktové řadě Calibra Veterinary Diets vám aktuálně nabízíme 9 veterinárních diet pro kočky – 5 druhů suchého krmiva a 4 typy konzerv (přičemž jedna z nich je společná pro psy a kočky). Tento článek vám přináší rychlý přehled receptur i nejčastějších onemocnění, při kterých mohou být indikovány jako součást léčby.

Calibra VD Cat Diabetes pro kočky

veterinární diety

Byla vaší kočičce zjištěna cukrovka, která se bohužel nevyhýbá ani našim čtyřnohým přátelům? Pomoci jí můžete správně zvolenou stravou – jedním z možných řešení je nasazení veterinární diety Calibra VD Cat Diabetes.

Calibra VD Cat Struvite pro kočky

veterinární diety

Onemocnění močových cest patří u koček k poměrně častým problémům a zdravotním komplikacím. Vznik infekcí močových cest a tvorbu močových kamenů přitom podmiňuje několik faktorů – od plemenné predispozice přes stres až po stravu. Calibra vytvořila veterinární diety, které pomáhají při léčbě struvitů – nejčastějšího typu močových kamenů u koček.

Calibra VD Cat Gastrointestinal & Pancreas pro kočky

veterinární diety

Trávicí potíže kočičky patří k nejběžnějším důvodům návštěvy veterináře, který často doporučí nasadit veterinární dietu jako součást léčby. Zajímá vás, jak může změna stravy pomoci a v čem je dieta značky Calibra jiná než klasické krmivo? Pojďme se společně podívat na komplexní problematiku trávení.

Calibra VD Cat Renal & Cardiac pro kočky

veterinární diety

Selhávání ledvin a srdeční onemocnění ohrožují nejen starší kočky, ale objevují se i u mladých jedinců. Ať už jde o akutní nebo chronické onemocnění, nasazení správné léčby a vhodného krmiva je klíčovým nástrojem, jak zlepšit kvalitu a prodloužit život vašemu čtyřnohému příteli.

VD Hypoallergenic Skin & Coat Support pro psy

veterinární diety

Kožní problémy psů patří k nejčastějším důvodům návštěvy veterináře. Původcem těchto problémů může být i potravinová alergie. O tom, jak se projevuje a nejspolehlivěji diagnostikuje, si řekneme v tomto článku. Přiblížíme si také možnosti stravování, jaké nabízí značka Calibra v rámci svých veterinárních diet.

VD Struvite + Oxalate & Urate & Cystine pro psy

veterinární diety

Onemocnění močových cest patří u psů k poměrně častým problémům a zdravotním komplikacím. Vznik infekce močových cest a tvorbu močových kamenů přitom podmiňuje několik faktorů – od plemenné předispozice až po stravu. Calibra vytvořila veterinární diety, které pomáhají při léčbě nejčastějších typů močových kamenů – zvlášť recepturu pro struvity a další recepturu pro oxalátové, cystinové a urátové kameny.

VD Joint & Mobility pro psy

veterinární diety

Věděli jste, že artróza je u psů jedním z nejčastějších kloubních onemocnění? Pokud máte doma pejska s diagnostikovaným problémem pohybového aparátu nebo se jen zajímáte o toto téma, čtěte dál – zjistíte, jak se starat o kondici takového jedince, a to včetně úpravy stravy.