Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Veterinární diety

Máte doma pejska nebo kočičku, kteří se potýkají se zdravotním problémem? Naordinoval vašemu miláčkovi veterinář speciální veterinární krmivo nebo hledáte bližší informace k dietám od značky Calibra? Přejděte na nabídku našich veterinárních diet pro psy nebo pro kočky a najděte odpovědi na nejčastější otázky.

Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

VD Joint & Mobility Low Calorie pro psy

veterinární diety

U psů s diagnostikovaným kloubním onemocněním je nesmírně důležité udržovat optimální hmotnost. Každý kilogram navíc může v menší či větší míře přetěžovat klouby. Pokud máte pejska s nadváhou a problémy s pohybovým aparátem, je vhodné nasadit mu krmivo, které mu pomůže snížit hmotnost a zároveň vyživovat klouby. Právě na to jsme mysleli při sestavování nové receptury Calibra VD Joint & Mobility Low Calorie.

VD Renal & Cardiac pro psy

veterinární diety

Selhávání ledvin a srdeční onemocnění ohrožují nejen starší psy, ale objevují se i u mladých jedinců. Ať už jde o akutní nebo chronické onemocnění, nasazení správné léčby a vhodného krmiva je klíčovým nástrojem, jak zlepšit kvalitu a prodloužit život vašemu čtyřnohému příteli.

VD Diabetes & Obesity pro psy

veterinární diety

Má váš pejsek nadváhu nebo mu byla zjištěna cukrovka, která se bohužel nevyhýbá ani našim čtyřnohým přátelům? Na oba případy má Calibra řešení v podobě veterinární diety Calibra VD Dog Diabetes & Obesity. Přečtěte si, jak pomáhá v nastavení správného režimu u psa-diabetika nebo pejska s nadváhou.

VD Hepatic pro psy

veterinární diety

Játra jsou ústředním metabolickým orgánem a pomáhájí udržovat živý organismus pejska v rovnováze – ne nadarmo se o nich mluví jako o filtru těla či továrně, přes kterou procházejí všechny látky zachyceny v krvi, a to včetně toxinů. Má váš pejsek problémy s játry? Nezoufejte – tento orgán má velkou funkční rezervu a regenerační schopnost, pokud se rychle a správně nasadí vhodná léčba.

VD Gastrointestinal & Pancreas pro psy

veterinární diety

Trávicí potíže pejska patří k nejběžnějším důvodům návštěvy veterináře, který často doporučí nasadit veterinární dietu jako součást léčby. Zajímá vás, jak může změna stravy pomoci a v čem je dieta značky Calibra jiná než klasické krmivo? Pojďme se společně podívat na komplexní problematiku trávení.