Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Veterinární diety pro kočky

Má vaše kočička zdravotní problém? Naordinoval jí veterinář speciální krmivo nebo jen hledáte bližší informace k veterinárním dietám pro kočky od značky Calibra? Zde najdete rychlý přehled našich veterinárních diet v podobě granulí a konzerv.

Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

Přehled veterinárních diet pro kočky

veterinární diety

V produktové řadě Calibra Veterinary Diets vám aktuálně nabízíme 9 veterinárních diet pro kočky – 5 druhů suchého krmiva a 4 typy konzerv (přičemž jedna z nich je společná pro psy a kočky). Tento článek vám přináší rychlý přehled receptur i nejčastějších onemocnění, při kterých mohou být indikovány jako součást léčby.

Calibra VD Cat Diabetes pro kočky

veterinární diety

Byla vaší kočičce zjištěna cukrovka, která se bohužel nevyhýbá ani našim čtyřnohým přátelům? Pomoci jí můžete správně zvolenou stravou – jedním z možných řešení je nasazení veterinární diety Calibra VD Cat Diabetes.

Calibra VD Cat Struvite pro kočky

veterinární diety

Onemocnění močových cest patří u koček k poměrně častým problémům a zdravotním komplikacím. Vznik infekcí močových cest a tvorbu močových kamenů přitom podmiňuje několik faktorů – od plemenné predispozice přes stres až po stravu. Calibra vytvořila veterinární diety, které pomáhají při léčbě struvitů – nejčastějšího typu močových kamenů u koček.

Calibra VD Cat Gastrointestinal & Pancreas pro kočky

veterinární diety

Trávicí potíže kočičky patří k nejběžnějším důvodům návštěvy veterináře, který často doporučí nasadit veterinární dietu jako součást léčby. Zajímá vás, jak může změna stravy pomoci a v čem je dieta značky Calibra jiná než klasické krmivo? Pojďme se společně podívat na komplexní problematiku trávení.

Calibra VD Cat Renal & Cardiac pro kočky

veterinární diety

Selhávání ledvin a srdeční onemocnění ohrožují nejen starší kočky, ale objevují se i u mladých jedinců. Ať už jde o akutní nebo chronické onemocnění, nasazení správné léčby a vhodného krmiva je klíčovým nástrojem, jak zlepšit kvalitu a prodloužit život vašemu čtyřnohému příteli.