Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Veterinární diety pro psy

Veterinární diety Calibra pro psy jsou speciálním krmivem, které pomáhají při léčbě různých zdravotních problémů a zlepšují zdravotní stav vašeho věrného parťáka. Níže najdete články k jednotlivým recepturám pro psy, ve kterých se dozvíte, pro jaké onemocnění jsou vhodnou volbou a v čem spočívá jejich léčivý účinek.

Vyberte kategorii:

Zajímavá témata:

VD Ultra Hypoallergenic Insect Protein pro psy

Máte doma pejska, u něhož je podezření na potravinovou alergii? Calibra přináší unikátní veterinární dietu s hmyzím proteinem. S tímto netypickým druhem bílkovin se pes zpravidla ještě nesetkal a díky tomu je tato receptura s hmyzem vhodná pro eliminační dietu.

VD Hypoallergenic Skin & Coat Support pro psy

veterinární diety

Kožní problémy psů patří k nejčastějším důvodům návštěvy veterináře. Původcem těchto problémů může být i potravinová alergie. O tom, jak se projevuje a nejspolehlivěji diagnostikuje, si řekneme v tomto článku. Přiblížíme si také možnosti stravování, jaké nabízí značka Calibra v rámci svých veterinárních diet.

VD Struvite + Oxalate & Urate & Cystine pro psy

veterinární diety

Onemocnění močových cest patří u psů k poměrně častým problémům a zdravotním komplikacím. Vznik infekce močových cest a tvorbu močových kamenů přitom podmiňuje několik faktorů – od plemenné předispozice až po stravu. Calibra vytvořila veterinární diety, které pomáhají při léčbě nejčastějších typů močových kamenů – zvlášť recepturu pro struvity a další recepturu pro oxalátové, cystinové a urátové kameny.

VD Joint & Mobility pro psy

veterinární diety

Věděli jste, že artróza je u psů jedním z nejčastějších kloubních onemocnění? Pokud máte doma pejska s diagnostikovaným problémem pohybového aparátu nebo se jen zajímáte o toto téma, čtěte dál – zjistíte, jak se starat o kondici takového jedince, a to včetně úpravy stravy.

VD Joint & Mobility Low Calorie pro psy

veterinární diety

U psů s diagnostikovaným kloubním onemocněním je nesmírně důležité udržovat optimální hmotnost. Každý kilogram navíc může v menší či větší míře přetěžovat klouby. Pokud máte pejska s nadváhou a problémy s pohybovým aparátem, je vhodné nasadit mu krmivo, které mu pomůže snížit hmotnost a zároveň vyživovat klouby. Právě na to jsme mysleli při sestavování nové receptury Calibra VD Joint & Mobility Low Calorie.

VD Renal & Cardiac pro psy

veterinární diety

Selhávání ledvin a srdeční onemocnění ohrožují nejen starší psy, ale objevují se i u mladých jedinců. Ať už jde o akutní nebo chronické onemocnění, nasazení správné léčby a vhodného krmiva je klíčovým nástrojem, jak zlepšit kvalitu a prodloužit život vašemu čtyřnohému příteli.

VD Diabetes & Obesity pro psy

veterinární diety

Má váš pejsek nadváhu nebo mu byla zjištěna cukrovka, která se bohužel nevyhýbá ani našim čtyřnohým přátelům? Na oba případy má Calibra řešení v podobě veterinární diety Calibra VD Dog Diabetes & Obesity. Přečtěte si, jak pomáhá v nastavení správného režimu u psa-diabetika nebo pejska s nadváhou.

VD Hepatic pro psy

veterinární diety

Játra jsou ústředním metabolickým orgánem a pomáhájí udržovat živý organismus pejska v rovnováze – ne nadarmo se o nich mluví jako o filtru těla či továrně, přes kterou procházejí všechny látky zachyceny v krvi, a to včetně toxinů. Má váš pejsek problémy s játry? Nezoufejte – tento orgán má velkou funkční rezervu a regenerační schopnost, pokud se rychle a správně nasadí vhodná léčba.

VD Gastrointestinal & Pancreas pro psy

veterinární diety

Trávicí potíže pejska patří k nejběžnějším důvodům návštěvy veterináře, který často doporučí nasadit veterinární dietu jako součást léčby. Zajímá vás, jak může změna stravy pomoci a v čem je dieta značky Calibra jiná než klasické krmivo? Pojďme se společně podívat na komplexní problematiku trávení.