Co si z rozhovoru odnést?

 1. Strava pejska je velmi individuální záležitost. Primárně je však dobré vybírat podle věku a velikosti psa.
 2. Při rozhodování mezi krmivy je dobré číst složení. Veškeré složky jsou stejně jako u potravin pro lidi seřazeny sestupně. Surovina s největším zastoupením v krmivu je vždy jako první. U kvalitního krmiva by na prvním místě měla být vždy složka živočišná - maso, často také označené jako protein, masová moučka, sušené maso aj. Toto vše je zcela v pořádku. Pokud je složka specifikovaná (např. kachní protein) tím lépe. Pozor na krmiva, kde jsou na prvních místech obiloviny.
 3. Doporučujeme

  Calibra Dog EN Sensitive Salmon

  Expert Nutrition Doprava zdarma Akce Hypoalergenní Monoprotein

  Calibra Dog Expert Nutrition Sensitive - expertní krmivo pro citlivé psy. Je vhodné pro psy se sklony k alergiím, s citlivým trávicím ústrojím nebo kožními problémy. Díky obsahu kvalitních proteinů z lososa a přídavku lososového oleje je zaručena péče o citlivé zažívání a zářivou srst.

  1 695 Kč

  Skladem > 10 ks

  Dárek: Calibra - plastový barel na krmivo s víkem 12kg zdarma

  Hledáte-li krmivo pro pejska s citlivým zažíváním, soustřeďte se na receptury s jedním zdrojem proteinu a jedním zdrojem sacharidů. Tyto receptury jsou často označeny jako "Sensitive".
  Calibra nabízí tuto recepturu ve variantě losos, který je extrémně dobře stravitelný. Lososový olej navíc podporuje zdravou kůži a krásnou srst pejska.

Chcete poradit s výběrem krmiva pro vašeho pejska? Zkuste našeho Rádce, který vám najde to ideální krmivo dle vašich požadavků.

 

Prohlédněte si kvalitní krmiva Calibra pro psyfood-dogs

Galerie

Zpět na Novinky