Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Jak vybrat krmivo - rozhovor s veterinárním lékařem

30. dubna, 2021

Zajímá vás jak vybrat správné krmivo? Podle čeho se orientovat v obchodě? Máte citlivého pejska? Pan veterinář MVDr. Martin Čech odpověděl na tyto otázky v rozhovoru v pořadu Všechno co mám ráda.

Co si z rozhovoru odnést?

 1. Strava pejska je velmi individuální záležitost. Primárně je však dobré vybírat podle věku a velikosti psa.
 2. Při rozhodování mezi krmivy je dobré číst složení. Veškeré složky jsou stejně jako u potravin pro lidi seřazeny sestupně. Surovina s největším zastoupením v krmivu je vždy jako první. U kvalitního krmiva by na prvním místě měla být vždy složka živočišná - maso, často také označené jako protein, masová moučka, sušené maso aj. Toto vše je zcela v pořádku. Pokud je složka specifikovaná (např. kachní protein) tím lépe. Pozor na krmiva, kde jsou na prvních místech obiloviny.
 3. Doporučujeme

  Calibra Dog EN Sensitive Salmon

  Expert Nutrition Doprava zdarma Akce Hypoalergenní Monoprotein

  Calibra Dog Expert Nutrition Sensitive - expertní krmivo pro citlivé psy. Je vhodné pro psy se sklony k alergiím, s citlivým trávicím ústrojím nebo kožními problémy. Díky obsahu kvalitních proteinů z lososa a přídavku lososového oleje je zaručena péče o citlivé zažívání a zářivou srst.

  1 733 Kč

  Skladem > 10 ks

  Dárek: Calibra Dog EN Sensitive Salmon 2kg zdarma

  Hledáte-li krmivo pro pejska s citlivým zažíváním, soustřeďte se na receptury s jedním zdrojem proteinu a jedním zdrojem sacharidů. Tyto receptury jsou často označeny jako "Sensitive".
  Calibra nabízí tuto recepturu ve variantě losos, který je extrémně dobře stravitelný. Lososový olej navíc podporuje zdravou kůži a krásnou srst pejska.

Chcete poradit s výběrem krmiva pro vašeho pejska? Zkuste našeho Rádce, který vám najde to ideální krmivo dle vašich požadavků.

 

Prohlédněte si kvalitní krmiva Calibra pro psyfood-dogs

Galerie

Zpět na Novinky