Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Výstava Amerických stafordšírských teriérů

16. října, 2020

výstava

Září se letos ukázalo jako ideální měsíc na organizaci vnějších akcí a výstav. Využil to i Klub Amerických stafordšírských teriérů, který v termínu 19.–20. 9. uspořádal klubovou výstavu. A Calibra jako hlavní sponzor nemohla chybět! Přečtěte si krátkou reportáž od organizátorů a pokochejte se nádhernými fotkami 😊

IMG_9355

Klub Amerických stafordšírských teriérů KAST pořádal dvoudenní výstavu v krásném areálu Šafránkova mlýna. Na této akci se schází milovníci tohoto úžasného plemene. Jedná se vždy o perfektní akci se skvělou atmosférou a organizací. V této nelehké době se stala naše událost místem, kde si lidé odpočinuli od všedních starostí a plně si celý víkend užili.

IMG_9607

Naše akce by se nemohla uskutečnit bez hlavního sponzora, jimž se stala krmiva Calibra. Jednalo se o výbornou spolupráci. Byly dodány ceny vysoké kvality i úrovně. Nejen naši vystavovatelé, ale i malí soutěžící z odpoledních soutěží si kvalitu a úroveň letošních cen moc chválili. Děkujeme za perfektní úroveň sponzorství krmiv Calibra a těšíme se na budoucí spolupráci.

IMG_8642

Gratulujeme všem výhercům a děkujeme za krásné odprezentované ceny Calibra! I my se těšíme na budoucí spolupráci.

Galerie

Zpět na Novinky